Pridať inzerát

Pomocný pracovník vo výrobe

Galmm s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac- nástupný plat + 22% mesačné prémie, s každoročným nárastom výšky prémií - koncoročné odmeny - mimoriadne odmeny za zlepšovacie návrhy
  • Termín nástupu: 1.12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce vo výrobe,
- vykonávanie dennej prevádzkovej údržby, čistenie a obsluha zariadení,
- operatívne vykonávať údržbu a opravy podľa pokynov nadriadeného pracovníka,
- vykonávanie pomocných činnosti pri údržbe zariadení,
- vykonávanie činností spojených so starostlivosťou o závesovú techniku,
- vykonávanie činností spojených so starostlivosťou o neutralizačnú stanicu

- nástupný plat + 22% mesačné prémie, s každoročným nárastom výšky prémií
- koncoročné odmeny
- mimoriadne odmeny za zlepšovacie návrhy
- odmena pri odpracovaní 5, 10, 15, 20, 25 rokov
- príspevok pri životnom jubileu
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri narodení dieťaťa / pri svadbe
- príspevok pre darcov krvi pri získaní Jánskeho plakety

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Povrchová úprava kovov, zinkovanie, cínovanie, fosfátovanie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov