Pridať inzerát

Mzdový Účtovník/ Pomocný Účtovník

GAFA AUTO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vavrečka 311, Vavrečka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 - 1 020 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našu Agendu rozširujeme a hľadáme do nášho kolektívu šikovnú účtovníčku , ktorú baví práca s ľuďmi a mzdami a podvojným účtovníctvom ak si sa v týchto riadkoch našla napíš nám. Budeme radi, ak sa podelíš o svoje skúsenosti s nami a staneš sa pre našu firmu prínosom :)

-Zodpovedanie za prípravu a kontrolu údajov pre výpočet miezd
-Spracovanie a vedenie mzdovej agendy a následná príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu a zdravotnú poisťovňu, príprava mesačných mzdových závierok a reportov
-Pripravovanie pracovno-právnych dokumentov ako sú zmluvy, dodatky a rôzne potvrdenia
-Sledovanie legislatívnych zmien a ich využitie pre potreby spoločnosti
-Komunikácia s príslušnými inštitúciami
-Pomocné administratívne práce v podvojnom účtovníctve v programe Omega

-Práca v stabilnej a prosperujúcej firme
-Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
-Zamestnanecké zľavy na tovar
-Vzdelávací program
-Teambuldingy a firemné akcie
-Rekreačné pobyty
-a iné, o ktorých ti povieme osobne na našom stretnutí :)

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielajte životopis na praca@autodielygafa.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

mzdového účtovníctva a personalistiky
1

samostatnosť, flexibilita, svedomitosť, zodpovednosť

Spoločnosť GAFA AUTO vznikla za účelom predaja a distribúcie náhradných dielov pre osobné a úžitkové automobily, prevádzkových kvapalín a olejov, autopríslušenstva a celým sortimentom spojený s motorovými vozidlami a na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.
V súčasnosti sme jednotkou na slovenskom trhu v internetovom predaji vo svojej oblasti. Dynamicky rastieme a snažíme sa zakladať stratégiu predaja na hodnotách a potrebách našich zákazníkov, a to sa nám darí hlavne vďaka šikovným kolegom, ktorým dávame priestor ukázať svoje silné stránky v príjemnom prostredí so skvelou firemnou kultúrou.
Ponúkame prácu na plný úväzok s plným technickým vybavením, s možnosťou osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vavrečka 468
029 01 Vavrečka