Pridať inzerát

Mechanik / elektrikár

Gabor spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 000 EUR/mesiacNástupná mzda môže byť navýšená s ohľadom na skúsenosti uchádzača. + prítomnostná prémia 50 EUR. Po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy na 900 EUR, po riadnom zaučení až na 1.000 EUR
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho závodu v Bánovciach nad Bebravou hľadáme kolegu na pozíciu mechanik / elektrikár v dvojzmennej prevádzke.
Hlavnou pracovnou náplňou budú opravy a údržba obuvníckych strojov a zariadení, zabezpečenie vybraných činností spojených s údržbou budovy.

V rámci bohatého sociálneho programu poskytujeme okrem iného aj letné tábory pre deti, permanentky, výlety, príspevok pri narodení dieťaťa a zľavy v podnikových predajniach obuvi, športové akcie.
Lekársku starostlivosť zabezpečujeme priamo v našom závode.
Nástup priamo do kmeňového stavu.
13. a 14. mzda, prítomnostná prémia 50 EUR, odmena za doporučenie zamestnanca 200 EUR
Stravovanie priamo v závode v cene 1,06 EUR / obed / večera.
Autobusová doprava zo smerov Topoľčany, Prievidza, Valaská Belá, Handlová, Partizánske, Trenčín
Istota dlhodobého zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti.

Budeme sa tešiť na Vaše životopisy, každú žiadosť starostlivo posúdime.
Môžete prísť aj osobne bez akýchkoľvek podkladov priamo do nášho závodu v Bánovciach nad Bebravou, prípadne si dohodnúť termín rozhovoru na tel. č. 038-7622 114, resp. mailom.
Naše ďalšie kontaktné údaje: tel.:038/7622 202, 203, e-mail: personal@gabor.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máte skúsenosti s podobnou prácou, máte absolvovaný aspoň základný kurz o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21, máte osobnostné predpoklady ako sú tímové myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť a ochota učiť sa nové veci.

Naša spoločnosť je medzinárodným výrobcom módnej dámskej obuvi.
Našim poslaním je napĺňanie vízie "Gabor - najlepšie miesto na prácu" v každodennej praxi.
Viac na Facebook stránke Gabor Bánovce a www.gabor.sk.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

J. Gabora 1
957 01 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421387622000
E-mail: poslať životopis