Pridať inzerát

Účtovník

GA Drilling, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vápenka 4, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiac1 200 EUR - 1 400 EUR (na základe skúseností, môže byť výška mzdy prehodnotená)
  • Termín nástupu: 01.12.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš podvojné účtovníctvo? Charakterizuje Ťa presnosť a precíznosť? Do tímu hľadáme spoľahlivého a priateľského kolegu/kolegyňu, ktorý bude pripravovať účtovné závierky, spracúvať podklady pre DPH, účtovať, inventarizovať či spracúvať faktúry. Rutina to však určite nebude! Ponúkame prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika ich riešenia každodennou realitou.

Tvojou prácou bude:
• spolupracovať na príprave účtovných závierok
• samostatne spracovávať podklady pre DPH
• účtovať a inventarizovať hmotný majetok
• viesť pokladne v domácej i cudzej mene
• účtovať bankové výpisy
• prijímať, evidovať faktúry a ostatné záväzky
• zúčastňovať sa na fyzických inventúrach skladu

Ponúkame príležitosť:
• BYŤ súčasťou tímu TOP expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku.
• Kooperovať so svetovou ŠPIČKOU.
• Odborne a jazykovo sa VZDELÁVAŤ
• Pracovať v príjemnom prostredí, kde vládne tímovosť a neformálna atmosféra a využívať ďalšie výhody ako: sick-day, parkovacie miesto zdarma priamo v areáli, denne čerstvé ovocie, možnosť masáží, voľná licencia MS Office aj na domáce počítače, referal bonus, Diners kartu s cestovným poistením

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Radi Ťa spoznáme ak máš:
• ekonomické vzdelanie
• dvojročné skúsenosti s podvojným účtovníctvom a vedením pokladne
• pokročilú znalosť anglického jazyka
• výborné vedomosti v účtovných a daňových predpisoch
• skúsenosť s programom Pohoda, SAP B1 výhodou
• veľmi dobre ovládaš prácu s MS Office
• precíznosť, presnosť a zodpovednosť
• uvedenie autorstva a spoluautorstva patentov (vrátane stále aktívnej patentovej žiadosti) a vedeckej publikačnej činnosti výhodou

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš vyše 120-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vápenka 4
841 07 Bratislava

Kontakt