Senior nákupca - zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky v dĺžke 2 rokov

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá:
• za vedenie dopytových konaní, výber dodávateľov a následnú komunikáciu s dodávateľmi
• za riadenie dodávateľských vzťahov
• za uzatváranie a kontrolu zmlúv z obchodného hľadiska
• za nákup priameho, nepriameho materiálu, investícii a služieb
• za zabezpečovanie dodávok priameho materiálu v množstvách, ktoré umožia plynulé dodávky hotových výrobkov zákazníkom
• zabezpečovanie PPAP (Production Part Approval Process = Proces schvaľovania dielov do sériovej výroby) pre vybraných dodávateľov
• za zabezpečovanie ostatných dodávok podľa jednotlivých požiadaviek
• za výber nových dodávateľov a ich hodnotenie
• za riešenie jednotlivých reklamácií
• za sledovanie optimálneho stavu skladových zásob
• za úplnosť a presnosť príslušných kmeňových dát v QAD
• za optimalizáciu pracovných postupov nákupného oddelenia

- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- príspevok od zamestnávateľa na DDS
- stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- finančný príspevok na stravovanie
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- sociálne benefity

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický alebo technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Windows - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Počet rokov praxe

5

• Vyjednávacie zručnosti a znalosť výberového konania dodávateľov na expertnej úrovni.
• Metalografická znalosť materiálov.
• Expertná telefonická komunikácia.

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V nitrianskom závode vyrába diely najmä pre Jaguár Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Adresa spoločnosti

Na pasienkoch 9
949 01 Nitra