Pridať inzerát

CMM merací technik

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Meranie dielov pomocov CMM meracieho zariadenia a 3D scenneru
• Prípravu a úpravu CMM programov za účelom merania dielov
• V prípade potreby poskytuje vysvetlenie námerov
• Vyhodnocovanie meraní a spôsobilosti výroby a v prípade potreby komunikácia výsledkov príslušným oddeleniam
• Zodpovednosť za správne označenie a archiváciu projektových vzoriek a meraných dielov zo sériovej výroby
• Zodpovednosť za internú kalibráciu meracích a kontrolných zariadení, keď to podmienky kalibrácie povolujú

- práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný bonus do výšky 10% zo základného platu
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

automotive

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V nitrianskom závode vyrába diely najmä pre Jaguár Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Adresa spoločnosti

Na pasienkoch 9
949 01 Nitra