Pridať inzerát

Údržbár – správca budovy

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac• mesačné bonusy vo výške 15% základného platu • 13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• údržba a oprava drobných porúch na zariadení budov a starostlivosť o areál
• spolupráca pri odborných opravách, prehliadkach a revíziách
• hlásenie nedostatkov a porúch, návrhov na odstránenie a zlepšenie
• vedenie a kontrola odpadového hospodárstva
• vykonávanie drobných stavebných úprav
• kontrola a evidencia rebríkov, regálov, posuvných brán a iných zdvíhacích/manipulačných zariadení
• zodpovedá za obsluhu/kontrolu kotolne, kompresorovej stanice a zariadenia na úpravu vody
• zodpovedá za kontrolu technického zabezpečenia budovy a areálu (parametre, servisné práce a pod.)
• zodpovedá za drobné opravy a údržbu (výmena zámkov, vodovodných batérií, tesnení a iných zariadení budovy)
• zodpovedá za technickú kontrolu parametrov strojov, prístrojov a zariadení
• zodpovedá za preventívnu údržbu a revízie výrobných a technologických zariadení

• mesačné bonusy vo výške 15% základného platu
• stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
• 13. plat
• zmluva na dobu neurčitú
• príspevok na občerstvenie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

manuálna zručnosť
technické myslenie

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V nitrianskom závode vyrába diely najmä pre Jaguár Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Adresa spoločnosti

Na pasienkoch 9
949 01 Nitra