Pridať inzerát

Kontrolór kvality

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 EUR/mesiacmožnosť zarobiť až 1143€ (príspevok na dochádzanie, 10% mesačné bonusy, príplatok za hluk) + 13.plat + príspevok na stravovanie 3€/deň
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie auditov QA procesov vykonávaných operátormi a teamleadrami v produkcii,
- kontrola kvality výrobkov/dielov počas celého dňa
- kompletizácia príslušnej dokumentácie, ktorá obsahuje audítorské listy a správy o rozmeroch
- kontrola správnosti preverovaného dielu na kontrolných upínacích prípravkoch a overenie presnosti súčiastok
- pôsobenie ako poradca výrobných tímov s ohľadom na vnútornú kvalitu
- 2 zmenná prevádzka

- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu
- príspevok na dopravu 30€
- 13. plat
- príplatok za hluk (rizikové pracovisko)
- príspevok od zamestnávateľa na DDS
- stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- finančný príspevok na stravovanie
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- sociálne benefity

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je skúsenosť na pozícii kvalitára
- skúsenosť z oblasti zvarovne alebo lisovne - výhodou
- skúsenosť s meracími prístrojmi
- zodpovednosť
- samostatnosť
- dobré pracovné návyky
- dobré rozhodovacie schopnosti
- manuálna zručnosť
- technické myslenie

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V nitrianskom závode vyrába diely najmä pre Jaguár Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Adresa spoločnosti

Na Pasienkoch 9
949 01 Nitra