Pridať inzerát

Montér solárnych panelov - Fotovoltaika- Rakúsko

G - S Company, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 EUR/mesiac+ diéty + platené nadčasy + 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka v Rakúsku pre montérov (môžu byť aj partie) na montáž solárnych panelov.
Jedná sa o montáž a zapájanie FOTOVOLTAICKÝCH PANELOV a pokladanie káblov.

• 26,40€ diéty na deň
• na montáže k dispozícii firemné auto
• preplácania nadčasov
• 13. a 14. plat
• práca na rakúsku pracovnú zmluvu
• ubytovanie zabezpečené a hradené firmou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Partnerská spoločnosť v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť G - S Company, s .r.o. vznikla v roku 2012 a odvtedy je rýchlo rastúcou spoločnosťou. V priebehu uplynulých rokov sme pomohli nájsť zamestnanie uchádzačom z celého Slovenska, Čiech, Maďarska či Poľska. Na začiatku naša firma orientovala všetku svoju pozornosť predovšetkým na oblasť distribúcie a logistiky v Rakúsku. Dopyt v tejto oblasti najmä teda po skladníkoch a šoféroch neustále narastal, postupne však narastal dopyt aj po pracovníkoch z iných odvetví a tak sme upriamili pozornosť aj na oblasť priemyslu a stavebnícka. Ľudskosť, spoľahlivosť, inovácia a kvalita sú našimi hlavnými hodnotami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

G - S Company, s.r.o.
J.Jesenského 1892/11
95701 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Gabaj
Tel.: +421908428476
E-mail: poslať životopis