Pridať inzerát

Operátor / medzioperačná kontrola - Trnava

G&P Quality Management s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v spoločnosti zameranej na výrobu dielov pre automobilový priemysel:
- práca na 2 zmeny
- vizuálna kontrola dielov
- rework dielov, balenie
- spracovanie reportov
- zaznamenávanie kontrolovaných dielov

Stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti.
Možnosť dlhodobej spolupráce, úvodné zaškolenie.
Mzda vyplácaná vždy načas.
Ak privediete aj Vášho známeho, kamaráta, dostanete bonus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

G&P je popredný poskytovateľ služieb globálneho riadenia kvality v automobilovom a leteckom priemysle.

Skupina G&P bola založená v roku 1994 s cieľom poskytovať špičkové riešenia v oblasti riadenia pre výrobný priemysel. Počas posledných 20 rokov sme sa stali spoločnosťou s celosvetovou pôsobnosťou a viac než 1300 zamestnancami.

Vďaka nezávislým kontrolám, nápravným opatreniam a technickým službám presne rozumieme jedinečným požiadavkám v oblasti kvality, efektivity a ziskovosti našich zákazníkov.