Pridať inzerát

Personalista / HR asistent

G&F Industrial Solutions s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností kandidáta. Mzda sa skladá zo základu a mesačnej bonusovej zložky. Po skúšobnej dobe a zapracovaní prehodnotenie platu.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie vhodných kandidátov na aktuálne obsadzované pozície
- príprava a sumarizácia náplní prác a požiadaviek na pracovníka v spolupráci s vedúcimi pracovníkmi spoločnosti
- inzercia pracovných pozícií na internetových portáloch (Profesia, ISTP, Bazoš) a sociálnych sieťach (Facebook, LinkedIN)
- komunikácia s potencionálnymi kandidátmi telefonicky, mailom a osobne
- vedenie prvých pohovorov a oboznamovanie kandidátov s podmienkami
- spravovanie databázy kandidátov na firemnom disku, pravidelná aktualizácia
- spravovanie databázy aktívnych pracovníkov a zákaziek v spolupráci s kolegami

- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- služobný telefón a notebook
- po dohode so zamestnávateľom flexibilná pracovná doba
- neskôr možnosť práce aj na plný úväzok

Kandidáti, ktorí budú zodpovedať naším požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. V prípade, že bude kandidát úspešný, absolvuje 2. kolo výberového pohovoru, kde sa bližšie prerokujú podmienky nástupy a pracovnej zmluvy. Po nástupe prebehne plné zaškolenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, personalistika, administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR specialist, HR asistant, personalista

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav
- asertívnosť a dobré argumentačné zručnosti,
- samostatnosť, profesionálny a zodpovedný prístup k plneniu úloh
- spoľahlivosť, precíznosť, flexibilnosť, zodpovednosť,
- iniciatívny prístup k riešeniu problémov a nových výziev
- tímový hráč

G&F Industrial Solutions s. r. o. je spoločnosť pôsobiaca v segmente automobilového a strojárskeho priemyslu prevažne na zahraničných trhoch a v segmente technologických, energetických a pozemných stavieb na území SR a ČR.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov