Pridať inzerát

Potrubár

G&F Industrial Solutions s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 8 EUR/hod.podľa dohody a šikovnosti uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme stále pracovné miesto v našej spoločnosti. Príjmeme zručného odborníka, ktorý bude pracovať na inžinierskych stavbách (teplovody, horúcovody, parovody,plynovody) - montér

Hlavná pracovná náplň:
- budovanie vonkajších potrubných rozvodov, OST staníc a kotolní
Viac podrobností k náplni práce na osobnom pohovore.

-práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú alebo SZČO na rámcovú zmluvu
-ubytovanie zabezpečené a hradené
-ochranný pracovný odev a náradie
-podpora odbornosti, zručnosti - odborné školenia
- po zaškolení a preukázaní Vašich schopnosti možnosť viesť celú montážnu skupinu plus pridelenie montážneho vozidla (odmena za starostlivosť o vozidlo)
- práca vo výbornom pracovnom tíme, kvalitné pracovné prostredie
- istota pracovného miesta v prípade dobrých pracovných výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Montér( vody,plyn, UK)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

monter

Počet rokov praxe

4

ochota a záujem pracovať na stavbách celoročne
- technické myslenie, manuálna zručnosť, samostatnosť a vytrvalosť
- práca s nivelačným prístrojom,
-čítanie výkresov
- platné osvedčenia (napr. zvárač plastov) – výhodou
- prax doložená referenciou
- vodičský preukaz C - výhodou
- ideálne vyučený v odbore.

G&F Industrial Solutions s. r. o. je spoločnosť pôsobiaca v segmente automobilového a strojárskeho priemyslu prevažne na zahraničných trhoch a v segmente technologických a energetických stavieb na území SR a ČR.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov