Pridať inzerát

Rezident kvality

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Osloboditeľov, Veľký Krtíš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacnástupný plat 1300 EUR brutto / na základe skúseností a zručností možnosť vyššieho nástupného platu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom je:
• Návštevy zákazníka za účelom zabezpečenia jeho spokojnosti, pravidelný kontakt so zákazníkom
• Návštevy a spolupráca s materskou spoločnosťou za účelom koordinácie zákazníckych reklamácií a internej produkcie
• Návštevy a spolupráca s materskou spoločnosťou za účelom koordinácie hraničných vzoriek a zákaznícky feedback, aplikácia opatrení
• Reakcia na problémy zákazníkov – komunikovať požiadavky s tímom v závode dodávateľa a prenos kľúčových informácií materskej spoločnosti
• Vykonávať prvotné analýzy v prípade interných problémov a problémov zákazníka
• Aplikovať nástroje kvality min. 5Why a Ishikawa pri analýze problémov
• Spoluúčasť a podpora pri definovaní okamžitých a systémových opatrení
• Overovať stav zavedených opatrení a ich efektívnosť vs. zákaznícky feedback
• Práca s portálmi zákazníka, aktívna práca s metódou 8D
• Aktívna podpora tímu v závode dodávateľa pri preskúmaní P-FMEA a PLP
• Podieľať sa na znižovaní interných nákladov na nekvalitu
• Aktivovať a koordinovať sortingovú spoločnosť v prípade zákazníckych reklamácií
• Vykonávať interné audity produktu podľa VDA 6.5
• Vykonávať čiastkové audity procesu podľa VDA 6.3
• Organizovať stretnutia tímu v závode dodávateľa a materskej spoločnosti v nadväznosti na interné problémy a problémy zákazníka
• Organizovať stretnutia so zákazníkom
• Spoluúčasť pri vyhodnocovaní kvalitatívnej spokojnosti zákazníka a definovaní opatrení
• Cestovať do materskej spoločnosti a na miesto zákazníka podľa potreby
• Reporting materskej spoločnosti
Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, smerníc/procedúr, disciplíny a interných pravidiel spoločnosti FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.

Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
Možnost osobného a profesného rastu
Služobný mobil
Služobný notebook
Homeoffice
Stravovanie vo firemnej jedálni (teplé jedlo - na výber 3 druhy)
Prestávky v práci nad rámec Zákonníka práce
Príspevok pri narodenení dieťaťa 150 €
Poistenie proti škodám v zamestnaní pri obsluhe VZV 50%
Koncoročný bonus
Vitamínové balíčky
Mikulášske balíčky

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, reklamácie, strojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Oracle - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Rezident kvality, Inžinier kvality, Inžinier kvality pre zákaznícke reklamácie

• Základné vedomosti o ekonomike podniku
• Zabezpečenie všetkých relevantných právnych opatrení s pomocou externých odborníkov (BOZP, ochrana životného prostredia, protipožiarna ochrana)
• Užívateľské znalosti WORD, EXCEL, Outlook, PowerPoint
• Pokročilé znalosti s portálom zákazníka výhodou
• Znalosti špecifických požiadaviek zákazníka VW Group
• Znalosť IATF 16949 / ISO 9001
• Znalosť ISO 19011
• Znalosť FMEA alternatívne VDA 4, kontrolný plán, PPAP alternatívne VDA 2, VDA 6.3 a VDA 6.5
• Znalosť základných nástrojov kvality (Pareto analýza, Regulačný diagram a iné)
• Znalosť 8D a nástrojov 5X WHY, Ishikawa diagram
• Znalosť ISO 450001, ISO 50001 a ISO 14001 výhodou
• Znalosť MSA, SPC výhodou
• Spôsobilosť pre výkon vizuálnych kontrol, znalosť VDA 16 je výhodou
• Spôsobilosť pre prácu s meradlami
• Vodičský preukaz sk. B
• Kompetentnosť pre výkon procesného a produktového auditu

Osobnostné:
• Vysoká miera nasadenia, samostatnosť, asertivita, odolnosť voči stresu a zmysel pre zodpovednosť
• Komplexné myslenie ku koordinácii všetkých tímových pozícií v oblasti kvality
• Podnikateľské a analytické myslenie a konanie
• Presvedčivé a isté vystupovanie
• Flexibilné a rýchle rozhodovanie pri často sa meniacich situáciách pri riešení rôznych problémov

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny FYSAM Auto Decorative Gmbh Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.