Pridať inzerát

️Angular developer | web&mobile | cca 30-60h/měsíc

Future Rockstars s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 200 - 1 500 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj všem a ,

Hledáme:

Part-time Angular programátor-a/-ku, kter-ý/-á by měl/-a možnost nám dlouhodobě věnovat část svého času - domluvíme, ale počítáme cca 40 hodin/měsíc. Odměna

Kontext:

  • patříme do stabilní skupiny firem, které více než 15 let poskytují českým a nadnárodním korporacím služby v oblasti marketingových analýz, monitoringu trhu a customer experience s využitím vlastních webových a mobilních aplikací
  • vlastníme jednotky webových a mobilních aplikací
  • aplikace dlouhodobě využívají přední společnosti zejména z odvětví bankovnictví, pojišťovnictví, automotive a telekomunikace (např. Vodafone, T-Mobile, O2, Airbank, Česká spořitelna, Uniqa, Toyota, Harley-Davidson a mnoho dalších)
  • pro FE toho nemáme dost na fulltime, proto hledáme někoho pečlivého a dostatečně zkušeného, kdo si s tím poradí sám
  • frčíme agilně v týdenních sprintech

✅ Tvým úkolem bude:

  • implementovat požadavky do mobilních appek a frontendu webových appek
  • klasicky komunikovat s backenďákama
  • buildit mobilní appky a nahazovat do google play a app storu (zatím buildíme lokálně, ale zvažujeme přesun do cloudu, kdybys měl zkušenosti = benefit)

Stack:

  • Angular
  • Cordova
  • na backendu používáme php nette, mysql
  • GIT, bitbucket
  • pro komunikaci používáme slack a trello

✨ Nabízíme:

práce na zajímavých projektech pro ještě zajímavější klienty

příjemná atmosféra zahrnující kancelář s terasou a klimatizací

možnost home office / full remote

platové ohodnocení dle tvých zkušeností

výhody stabilní a fungující firmy (firemní akce, offsite, školení, benefity apod.)

⛵ vlastní firemní jachta na Slapech k dispozici týmu

Jaké aplikace budeš u nás vyvíjet:

Jsou to nejlepší appky na trhu v oblasti Marketingového výzkumu trhu. Spravují projekty typu Mystery shopping, Audit, řeší nábor spolupracovníků, odměňování, sběr a kontrolu dat a reporting klientům. Přes API komunikují s mobilními appkami.

  • feedTRACK = Chytrý nástroj pro správu zákaznické zkušenosti, který snadno sbírá informace a poskytuje okamžitou zpětnou vazbu.
  • SPRING = Moderní nástroj pro správu mystery shoppingových projektů.
  • SPRINGaudit = Mobilní aplikace, která umožňuje společnostem efektivně provádět důkladné audity.

Více o našich appkách se dozvíš na www.futurerockstars.cz

V případě zájmu nebo dotazů neváhej se na nás obrátit.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání