Pridať inzerát

Asistent(ka) predaja

furbify s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacpo 3 mesiacoch 800 eur (hrubá mzda) + provízie
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administratívna podpora našich predajcov (oprava faktúr, vytváranie dobropisov, komunikácia s partnermi)
• príprava cenových ponúk na mieru, príprava zoznamov pre predajcov na uskutočnenie hovorov (z verejne dostupných aj z interných zdrojov)
• mapovanie spokojnosti partnerov po telefóne
• výskum trhu a konkurencie
• aktívna komunikácia so zákazníkmi v slovenskom aj v maďarskom jazyku, slovom i písmom (nevyhnutnosť)
• znalosti z oblasti IT sú výhodou
• pracovná doba : Po - Pi 8:00 - 16:30

• Motivačné platové ohodnotenie
• Pravidelné vzdelávanie v rámci firmy s významným vedomostným repertoárom
• Občerstvenie na pracovisku (neobmedzená káva, čaj)
• Firemné kino + popcorn (raz mesačne)
• Stravné lístky
• Mladý tím pripravený dosiahnuť naše ciele
• Teambuildingy
• Tovar a služby za zamestnanecké ceny
• Odmena pri odporučení nového zamestnanca
• Firemný príspevok pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vynikajúce komunikačné schopnosti
- schopnosť riešiť problémy rýchlo a efektívne
- precizita

Zaoberáme sa repasovaním a predajom výpočtovej techniky špičkovej kvality (obchodné notebooky a počítače). Sme hrdí na to, že každoročne obnovíme desiatky tisíc zariadení, čím prispievame k ochrane životného prostredia. Momentálne pôsobíme v 3 krajinách (SK, HU, CZ) a venujeme sa aj exportu. Viac si o nás môžeš prečítať tu: https://www.furbify.sk/my-sme-furbify.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Osada Reviczkého 38
946 03 Gúta (Kolárovo)