Pridať inzerát

Interný právnik/právnička

Full services, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pri Rajčianke, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmzda bude finálne dohodnutá podľa skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: 15.01.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zastupovať obchodné záujmy v spoločnosti
-poskytovať právne poradenstvo a dohliadnuť na výkon a činnosti spoločnosti tak,aby boli v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi
-koordinovať právne procesy a úlohy s dôrazom na oblasti obchodného,nobčianskeho práva a správneho práva
-podporovať vybrané interné projekty a poskytovať kontinuálnu právnu podporu
-pripomienkovať a pripravovať nové právne a interné predpisy, analýzy a stanoviská
-zabezpečovať priebežnú revíziu rôznych druhov zmlúv, dohôd a iných právnych dokumentov, iniciovanie ich úprav a zmien za účelom zabezpečenia a udržania súladu s platným právom
-sledovať právne predpisy,skúmať dopady právnych predpisov na danú spoločnosť a zabezpečenie jednotnej právnej interpretácie
-pripravovať,pripomienkovať a kontrolovať zmluvnú dokumentáciu v oblasti obchodného(najmä subdodávateľské zmluvy), pracovného,občianskeho a správneho práva
-zastrešovať právnu agendu v oblasti verejného obstarávania,ochrany osobných údajov, archivácie a registratúry, nájmu a predaja nehnuteľnosti, odpadového hospodárstva(evidencia a administratíva)

-práca v stabilnej spoločnosti
-firemný notebook,firemný telefón
-práca v priateľskom kolektíve
-XENEX ACADEMY- odborné vzdelávanie,semináre a školenia,inšpiratívne workshopy na seba rozvoj
-XENEX TEAM SPIRIT-firemné raňajky,vianočný večierok,športové aktivity,súťaže
-možnosť profesijného rastu
-moderné pracovné prostredie
-projekty po celom Slovensku a EÚ
-mladý kolektív zložený zo skúsených profesionálov

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Balík - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa v odbore právo
-predchádzajúce pracovné skúsenosti minimálne 2 roky na podobnej pozícii
-výborná znalosť predpisov obchodného práva,občianskeho práva,správneho práva a iné s nimi súvisiace
-balík MS Office

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Full Services s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva, developmentu a správcovstva. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sa zodpovedne a profesionálne starajú o spokojnosť svojich klientov. V súčasnosti sa spoločnosť orientuje na realizáciu administratívnych a bytových komplexov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt