Pridať inzerát

Referent odbytu pre e-shop

FUEGO.SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Vajnorská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacnástupný plat, úprava platu po skúšobnej dobe, koncoročné odmeny podľa VH spoločnosti
  • Termín nástupu: 01.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť FUEGO HĽADÁ NOVÚ POSILU DO SVOJHO TÍMU...viac info o spoločnosti na https://www.fuego.sk/kontakt

ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE?
- poskytovať zákaznícky servis
- zvyšovanie obratu spoločnosti prostredníctvom predaja produktov spoločnosti
- správne, včasné a úplné spracovanie objednávok
- priebežnú komunikáciu so skladom /zisťuje dostupnosť jednotlivých produktov a možnosti doručenia zákazníkom v požadovanom termíne
- správne vystavenie dokladov /dátumy, fakturované ceny, množstvá, atď…/

• Multisport karta
• Firemné akcie
• Práca v mladom kolektíve
• Káva, čaj na pracovisku

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Fuego.sk s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá má ambiciózne ciele na Slovenskom trhu v rámci obchodovania prostredníctvom internetu. Spoločnosť sa opiera o dlhodobé skúsenosti v oblasti obchodu, logistiky, marketingu a prostredia materskej spoločnosti – GGT a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikačné zručnosti
• Vysoké pracovné nasadenie
• Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilitu, lojálnosť
• Ochota pomáhať tímu

Hľadáme pracovníka, ktorý nemusí mať dlhoročnú prax. Dôležitá je schopnosť pracovať samostatne a súčasne schopnosť rýchlo sa učiť aj zaučiť..:-)

Fuego.sk s.r.o. je novovzniknutá spoločnosť, ktorá má ambiciózne ciele na Slovenskom trhu v rámci obchodovania prostredníctvom internetu. Portfólio produktov, ako aj tvorba kolektívu, je v procese vzniku, avšak spoločnosť sa opiera o dlhodobé skúsenosti v oblasti obchodu, logistiky, marketingu a prostredia materskej spoločnosti – GGT a.s.