Pridať inzerát

Pracovník údržby

FROST a.s. Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacCelková výška mzdy závisí od skúseností a zručností uchádzača. Možnosť ďalšieho finančného rastu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denne dohliadanie na fungovanie strojov, prístrojov a zariadení vo výrobnej prevádzke
- vykonávanie dennej a preventívnej údržby strojov, prístrojov a zariadení
- oprava a údržba mechanických a elektrických častí výrobných zariadení
- mechanické práce pri montáži, oživovaní výrobných technologických zariadení
- úpravy a optimalizácia mechanických častí existujúcich výrobných zariadení (hydraulika, pneumatika)
- práca v noci a na zmeny

- vianočné odmeny
- stravné lístky ( 5,- EUR )
- zázemie v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Ďakujeme za zaslaný životopis ( email : [email protected] ) . Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik údržby, opravár

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- platné elektrotechnické osvedčenie §21
- technické myslenie a samostatnosť
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- pohotovosť a zodpovednosť
-flexibilita

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Cvengrošová
Tel.: +421948691081
E-mail: poslať životopis