Pridať inzerát

Operátor výrobných zariadení v pekárenskej výrobe

FROST a.s. Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Petrovianska 34, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 646 - 900 EUR/mesiaczákladná mzda + 100,- EUR dochádzkový bonus + mesačné odmeny + zákonné príplatky, možnosť privyrobiť si prostredníctvom nadčasových hodín
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha výrobnej linky
-manipulačné a baliace práce
-12 hodinové pracovné zmeny
-nočné zmeny aj práca cez víkendy

-dochádzkový bonus 100,-/mesiac
-ročné odmeny
-stravné lístky v hodnote 5,- eur

Ďakujeme vopred za Váš záujem a zaslaný životopis na email : [email protected] Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady pre výkon inzerovanej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby, výhodou je skúsenosť s prácou v potravinárskom priemysle

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, spoľahlivosť, chuť a ochota pracovať na zmeny , flexibilita a zodpovedný prístup k práci

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt