Pridať inzerát

Obchodník junior

FROST a.s. Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda počas skúšobnej doby 1000,- EUR , po skúšobnej dobe + 300,- EUR osobnostné hodnotenie na základe splnených výkonnostných kritérií
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje predaj na pridelenom území alebo u skupiny zákazníkov s cieľom dosiahnuť/prekročiť plánovaný obrat s využitím znalosti predávaných produktov.
• Jeho hlavnou úlohou je zvyšovanie objemových ukazovateľov predaja u nových i existujúcich zákazníkov.
• Evidencia a aktualizovanie všetkých údajov v databázach.
• Cestuje po celom pridelenom teritóriu a pravidelne navštevuje odberateľov a perspektívnych zákazníkov s cieľom získať nové objednávky a zvýšiť predaj zverených produktov.
• Intenzívne sa stará o nových zákazníkov a opakovane navštevuje vytipovaný počet potenciálnych zákazníkov, u ktorých sa snaží vzbudiť záujem o ponúkané výrobky alebo služby.
• Vytvára a priebežne aktualizuje databázu stálych a potenciálnych zákazníkov v danom teritóriu alebo oblasti.
• Rieši reklamácie.
• Udržuje a rozvíja optimálne obchodné kontakty.
• Vystavuje a predvádza produkty spoločnosti s použitím vzoriek a katalógov .
• Pripravuje pravidelný týždenný reporting svojich obchodných aktivít a správy o výsledkoch predaja.
• Rieši špecifické úlohy a projekty podľa aktuálnej potreby spoločnosti

Práca v stabilnej spoločnosti
Ročné odmeny na základe splnených dohodnutých kritérií

Ďakujeme vopred za Váš záujem a zaslaný životopis. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady pre výkon inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, prax v obchode prípadne logistike

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

• obchodnícke zručnosti
• komunikačné schopnosti
• flexibilita
• samostatnosť
• orientácia na výsledky

Prevádzka výroby pekárskych výrobkov a mrazených pekárskych polotovarov so sídlom v Prešove , predstavuje pekárenský závod, ktorý patrí medzi najväčšie a technologicky najvyspelejšie prevádzky v tomto potravinárskom segmente na Slovensku.

Závod je vybavený modernou technológiou pre výrobu pekárskych výrobkov ( croissanty, rôzne druhy pečivá ) a polotovarov ( mrazené polotovary, určené na dopekanie ) s veľkou variabilitou a potenciálom pre inováciu výrobkov.
Produkty sú vyrábané z kvalitných surovín, čím dosahujeme výbornú chuť našich výrobkov, predávajú sa na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, v Českej republike.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov