Pridať inzerát

Vodič C, C+E - Nové Mesto nad Váhom, okolie

Frigolog s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: C, 1300 € - 1500 € / C+E, 1400 - 1800 €
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz mrazených a chladených potravín v rámci západného Slovenska a Slovenska

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

C, 1300 € - 1500 € / C+E, 1400 - 1800 €

Osobné ohodnotenie , firemný telefón, nadčasové príplatky, nočné príplatky, možnosť rozšíriť vodičský preukaz o potrebné skupiny.

Vážnym záujemcom so skupinou B ponúkame možnosť prefinancovať rozšírenie na skupinu C, C1. vodičský preukaz skupina C, C1, tachografová karta vodiča, KKV, psychotesty sú vítanou výhodou, v prípade potreby vieme potrebné karty a školenia zabezpečiť a prefinancovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Samostatnosť, príjemné a slušné vystupovanie voči klientom, flexibilita,

Prepravná spoločnosť mrazeného a chladeného tovaru.

Adresa spoločnosti

Priemyselná 1121/1
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Taščic
Tel.: 0902 353 535
E-mail: poslať životopis