Jr. Obchodný manažér: tepelné čerpadlá, plošné vykurovanie a chladenie, rekuperácia

FRIG- PRODUCT spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiachrubá mzda 1000 Eur + 1-3 % z obchodného plánu (plán je 500 000 Eur) odmeny sú vyplácané priebežne, teda mesačne
  • Termín nástupu: 01.07.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A, naštudovanie PD – koordinácia s projektovým oddelením – rozpočtármi ...
B, príprava cenových ponúk – CRM systém, správa kontaktov a zákaziek, mesačné sledovanie CP a úspešnosti
C, komunikácia s investorom, alternatívne ponuky, príprava ZoD, záloha
D, odovzdanie zákazky do realizačnej časti

- komplexné zaškolenie do problematiky a plná podpora priameho nadriadeného počas školiaceho procesu
- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- osobnostný rozvoj
- práca v stabilnej spoločnosti
- školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a rozvojom
- firemný automobil, telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Kancelária: Šamorín, Šámot / Tomášov
Pracovná doba: 8:00-18:00 (v tomto časovom rozsahu 8,5 hod/denne)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-› výborné komunikačné schopnosti
-› obchodné zručnosti
-› orientácia na trhu
-› prax a orientácia v tomto odbore je veľkou výhodou
-› profesionálne vystupovanie
-› flexibilita
-› aktívny a iniciatívny prístup k práci
-› systematické a analytické myslenie
-› znalosť maďarského jazyka výhodou

Naša spoločnosť je na trhu už od roku 1992, teda už 29 rokov. Oblasť nášho pôsobenia je najmä v odbore vykurovania a chladenia, vzduchotechniky a taktiež sa venujeme i montovaným halám.
V prípade záujmu pošlite prosím životopis na v.ladicova@frigproduct.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FRIG - PRODUCT spol. s r.o.
Šámot 78/59B
931 01 Šamorín