Operátor výroby na 3 zmeny (doprava zabezpečená zo 4 smerov)

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Potvorice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 745 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 50 € + navýšenie po skúšobnej dobe + ostatné príplatky + 13. plat a každoročná valorizácia mzdy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba filtrov podľa štandardných pracovných postupov na poloautomatických zariadeniach a manuálna práca s filtrami
- výstupná kontrola a balenie filtrov v súlade s internými predpismi
- priebežné zaznamenávanie výkonov a kvality produkcie
- dodržiavanie bezpečnostných pravidiel

- DOPRAVA FIREMNÝMI AUTOBUSMI ZDARMA zabezpečená zo smerov Piešťany, Nové Mesto n/V, Veselé a Vrbové
- stravný lístok v hodnote 4,50 € za každú odpracovanú zmenu
- mzdové zvýhodnenie za poobednú zmenu (0,40€/hod.) a nočnú prácu v súlade so Zákonníkom práce
- jubilejné narodeninové poukážky
- vernostný bonus
- ocenenie Zamestnanec roka
- Mikulášske poukážky
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- odmena za získanie zamestnanca
- odmena za zlepšovacie návrhy
- rôzne akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám svoj životopis, motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. emailom na adresu: kariera@freudenberg-filter.com. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax z výrobnej spoločnosti vo viaczmennej prevádzke výhodou
- technické myslenie
- zodpovedný prístup k práci, dôslednosť, precíznosť
- manuálna zručnosť a schopnosť pracovať v malom tíme
- základná znalosť práce s PC
- ochota a schopnosť pracovať na 3 zmeny

Freudenberg Filtrations Technologies Slovensko, s.r.o., ktorá je dcérskou spoločnosťou silného nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete, pričom naša divízia je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu industriálnych filtrov(www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o.
Potvorice 260
916 26 Potvorice

Kontakt