Pridať inzerát

C++ Developer Public Safety

FREQUENTIS Solutions & Services s. r. o.

  • Miesto práce: Karadžičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 300 EUR/mesiacFinálna mzda bude prispôsobená znalostiam, schopnostiam a skúsenostiam kandidáta.
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, ktorá Ťa bude baviť a naplní Tvoju túžbu stať sa profesionálom v odbore programovanie komunikačných embedded systémov v programovacom jazyku C++?
Túžiš po práci, ktorej výsledky majú nikdy nekončiaci zmysel, napríklad práca, ktorá má svoj podiel na záchrane ľudských životov?
Chceš získať istotu zamestnania v silnej, dlhé roky úspešnej a v každej dobe stabilnej medzinárodnej spoločnosti?
Rád pracuješ z domu a keď treba ochotne prídeš do modernej kancelárie v centre Bratislavy, vedľa novej autobusovej stanice Mlynské Nivy?
FREQUENTIS je rakúska technologická spoločnosť zaoberajúca sa vývojom komunikačných a informačných systémov už viac ako 70 rokov v nasledujúcich oblastiach:
- Záchranná služba
- Hasičská záchranná služba
- Polícia
- Riadenie letovej prevádzky
- Riadenie námornej, železničnej, verejnej dopravy

Firma úspešne poskytuje komunikačné a informačné systémy. Zákazníci sa nachádzajú v približne 150 krajinách sveta. Okrem centrály vo Viedni v Rakúsku sa dcérske spoločnosti nachádzajú aj v Austrálii, Brazílii, Kanade, Českej republike, Francúzsku, Nemecku, Veľkej Británii, Nórsku, Rumunsku, Singapure, na Slovensku a v USA.
Na Slovensku pôsobí dcérska spoločnosť firmy FREQUENTIS už vyše 30 rokov.

V súčasnosti, z dôvodov ďalšieho rastu spoločnosti a nových úloh, hľadáme spoľahlivého vývojára v oblasti informačných technológií, do stabilného tímu, ktorý nám pomôže so softvérovým vývojom v jazyku C++ a súčasne aj s jeho spravovaním, testovaním a pridávaním nových funkcionalít do už existujúceho komunikačného systému pre dispečerov:
- Záchrannej služby
- Polície
- Hasičskej záchrannej služby

K úspešnému naplneniu Tvojej túžby napomôžu tieto osobnostné predpoklady:
- Vzdelanie v oblasti IT technológii a programovacieho jazyka C++
- Logické myslenie na vysokej úrovni
- Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- Kreatívne myslenie na vyššej úrovni
- Schopnosť analyzovať technický problém a nájsť optimálne riešenie
- Schopnosť zlepšovať zaužívané postupy

Ak si presvedčený, že spĺňaš osobnostné predpoklady, si tímový hráč, a nasledovné pojmy Ti nie sú cudzie:
- embedded C++ programming
- multithreading
- linux cross compile toolchain
- TCP/IP, SIP, RTP
- ISDN
tak neváhaj a reaguj na našu ponuku, za čo Ti vopred ďakujeme.

Radi Ťa prijmeme medzi seba a veci, ktoré ešte neovládaš dokonale, Ti vysvetlíme a pomôžeme pri ich učení a zvládnutí. Na prejavený záujem odpovieme každému.

• Práca v príjemnom, medzinárodnom prostredí.
• Flexibilný pracovný čas.
• Home Office.
• Technické a soft skills školenia.
• Zdokonalenie sa v cudzom jazyku, školné hradené zamestnávateľom.
• Stravné plne hradené zamestnávateľom.
• Občerstvenie na pracovisku.
• Odmena za odporúčanie nového zamestnanca.
• Možnosť rásť na našej pobočke v Bratislave v oblastiach softvérového vývoja v technológiách C/C++, C# .NET, SQL database, JAVA, JAVA Script, CSS, Digital Signal Processing, UDP, J2EE, Spring, JDBC, JMS, SOAP, HTML5, XML, Python, Maven, Databases (Linux, Windows, Oracle, SQL Server, Postgres, Gigaspaces XAP).
• Možnosť kariérneho rastu v managementu softvérového vývoja ako Team Leader vývojovej skupiny, Development Project Leader, SCRUM Master, Product Owner alebo v rámci Frequentis skupiny.

Vysoká kvalita safety-critical systémov, priestor pre sebarealizáciu a odborný rast každého člena teamu sú naše kľúčové hodnoty. Pokiaľ s nami zdieľaš tieto hodnoty a baví Ťa programovanie v C++, radi Ťa privítame v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý

• Baví Ťa programovanie v C++
• Máš rád(a) prácu v tíme
• Máš zmysel pre zodpovednosť a schopnosť dotiahnuť úlohu do konca

Our Bratislava-based company FREQUENTIS Solutions & Services is part of the Austrian FREQUENTIS group (www.frequentis.com). We are a leading global supplier of communication and information solutions for safety-critical applications, such as for air traffic control towers, public safety control rooms (112) or air defense forces. Our mission-critical solutions cover diverse areas, such as telephony and radio communication, Geographical Information Systems (GIS), incident and resource management, video surveillance and automatic video analytics.

FREQUENTIS Solutions & Services is specialized in software development and project delivery. Together with our parent company we are developing FREQUENTIS’ next generation control room solutions, using state-of-the-art technologies and processes. Our delivery teams then deploy those solutions at our customers around the globe, with responsibility for commercial and technical project management, engineering and quality assurance.

To grow our team, we are constantly looking for talents in all these fields. Our company offers an interesting and challenging technical environment, a people-focused culture with good work-life-balance and if desired long-term development and career opportunities.

For our customers, lives may be at stake and seconds count. Our solutions thus need to be developed to the highest standards when it comes to usability and reliability. Safety is what guides us from the first designs till the final tests of any of our solutions. If those are the kinds of challenges that excite you, then you have come to the right place!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov