Pridať inzerát

HR Generalist - zastupovanie

FREMACH TRNAVA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Belgicka 2, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 485 EUR/mesiacmzda zahŕňa základnú mzdu 1 350 EUR a pohyblivú zložku mzdy 0 -10 % závislú od plnenia cieľov spoločnosti a osobného ohodnotenia nadriadeného pri plnom úväzku
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie náborov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície
- účasť na týždennom personálnom plánovaní operátorov pre výrobu
- denná komunikácia s výrobou a koordinátormi z agentúr dočasného zamestnávania pri vyhľadávaní, výbere a dopĺňaní pracovníkov na rôzne pozície vo výrobe a logistike
- evidencia aktuálneho stavu a starostlivosť o dočasne pridelených pracovníkov a ich prípadne preplánovanie podľa potreby
- zabezpečovanie aktivít spojených s nástupom nových zamestnancov (adaptácia, orientačný plán, atď.) a výstupom zamestnancov z pracovného pomeru
- sledovanie plánu školení a zabezpečovanie vzdelávacích aktivít v spolupráci s internými školiteľmi aj externými dodávateľmi
- evidovanie, kontrola a vysielanie zamestnancov na lekárske prehliadky
- starostlivosť o sklad s OOPP a výdaj, pomôcok, oblečenia a obuvi
- aktívna výpomoc pri organizácii firemných akcií
- týždenný a mesačný reporting rôznych ukazovateľov

• Firemná jedáleň s pestrou ponukou aj pre vegetariánov a vegánov
• Príjemný kolektív
• Vernostné odmeny
• Novoročná tombola s hodnotnými cenami (spotrebiče, poukážky, ..)
• Vianočné poukážky
• Odmena za odporúčanie nového kolegu vo výške 400 EUR
• Príspevky zo sociálneho fondu
• Vzdelávacie možnosti a možnosť kariérneho rastu v rámci oddelenia ale aj mimo neho
• Dobrá dostupnosť do miesta pracoviska prostredníctvom MHD č. 16
• Možnosť parkovať v areáli spoločnosti

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho personálneho oddelenia, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

V prípade, že budete spĺňať požiadavky, radi Vás pozveme na osobný pohovor.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť Fremach Trnava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- min. 1 rok skúsenosti na pozícii recruitera, prípadne internom HR vo výrobnej spoločnosti alebo koordinátora/recruitera v personálnej agentúre
- schopnosť pracovať s excelom (vytvárať tabuľky, filtrovať, používať základne vzorce)
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni uvítame
- skúsenosť s HR digitalizáciou a marketingom cez sociálne siete veľmi vítaná
- časová flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- trpezlivosť a odolnosť voči stresu
- schopnosť rýchlo a pružne reagovať na meniace sa požiadavky
- výborný time management a komunikácia
- možnosť pracovať na skrátený alebo plný úväzok

Už takmer 50 rokov budujeme povesť prémiového európskeho dodávateľa inovatívnych a často zložitých plastových automobilových komponentov.

Naším nosným výrobným programom je spracovanie plastov v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi, ktoré pozostávajú zo špeciálnych operácií ako je mokré nanášanie farieb, potlač, flokovanie, ultrazvukové zváranie a finálna montáž. Naše výrobky nájdete prevažne v interiéri automobilov ako ovládacie prvky prístrojovej dosky, vnútorné dverové panely, stredové konzoly, odkladacie skrinky a iné systémy poskytujúce komfort a vizuálny zážitok počas jazdy autom.

Vyrábame v piatich výrobných závodoch v štyroch krajinách Belgicko, Francúzsko, Česká republika a Slovensko pre zvučné automobilové značky ako Porsche, Audi, Jaguar Land Rover, VW a Volvo.

Náš výrobný závod sídli v Trnave kde momentálne zamestnávame 165 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov