Pridať inzerát

Prevádzkový manažér

FREIM s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 250 - 2 700 EUR/mesiac- firemné benefity - extra odmeny - 2-krát ročne prerozdeľované finančné odmeny vo výške platu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre profesionálnu, stabilnú spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu hľadáme do tímu prevádzkového manažéra, ktorého náplňou bude:
- riadenie, kontrola a organizácia podriadených pracovníkov – personálna agenda (výkazy, mzdové podklady, plán dochádzky, harmonogramy, protokoly, OPP, náradie...)
- riadenie, kontrola a organizácia subdodávateľov – obchodná agenda (subdodávateľské obchodné vzťahy, zabezpečovanie materiálu a služieb/prác)
- riadenie, kontrola a organizácia termínov a výkonov plnenia zverených úloh v súlade so zmluvami a platnou legislatívou (znalosť príslušných noriem a vyhlášok...)
- komunikácia so zákazníkmi (prípadne aj v cudzom jazyku)
- príprava rozpočtov a cenových ponúk - ekonomická agenda
- nastavovanie pravidelnej a mimoriadnej údržby
- riešenie prevádzkových problémov servisných zásahov
- plánovanie servisných výkonov

Ponúkame:
- nadštandardné, férové finančné ohodnotenie
- firemné benefity - extra odmeny - 2-krát ročne prerozdeľované finančné odmeny vo výške platu
- služobné auto a potrebné vybavenie /notebook.../
- príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
- stravné v hodnote 4 eur
- dni voľna pri špeciálnych udalostiach /svadba, narodenie dieťaťa../
- miesto v stabilnej spoločnosti
- dlhodobú, perspektívnu prácu
- v prípade potreby možnosť poskytnutia ubytovania
- možnosť profesijného rastu
- odborné školenia a vzdelávanie
- prácu v skvelom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Riadiaceho pracovníka v oblasti poskytovania technickej správy nehnuteľností

Počet rokov praxe

2

Človek s vysokou mierou zodpovednosti za seba, svoje rozhodnutia, svoju komunikáciu, prácu a svoj tím pracovníkov, samostatný, iniciatívny, orientovaný na výsledky s vysoko rozvinutou mierou technickej, organizačnej a obchodnej kompetentnosti. Má výborné komunikačné, riadiace zručnosti, vie pracovať aj pod tlakom, ovláda základy ekonomickej, obchodnej, personálnej agendy, výborne ovláda slovenský jazyk, znalosť ďalšieho cudzieho jazyku je vítaná.
Na danú pozíciu sú nutné požiadavky:
- minimálne 2-ročná skúsenosť na pozícií riadiaceho pracovníka v oblasti poskytovania technickej správy nehnuteľností
- minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru s maturitou
- znalosť v oblasti TZB

Túto pozíciu obsadzujeme pre profesionálnu, správcovskú, stabilnú spoločnosť dlhoročne pôsobiacu na slovenskom trhu, zaoberajúcu sa správou nehnuteľností.
Spájame spoločnosti a uchádzačov o zamestnanie s orientáciou na dlhodobú udržateľnosť. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré vytvorili stabilné pracovné miesta a obsadzujú ich zamestnancami, ktorí hľadajú dlhodobé pracovné miesto, istotu a stabilné zázemie. Pred umiestnením každého kandidáta sa zakaždým chceme uistiť, aby pracovné miesto poskytovalo pre uchádzačov zaujímavé výzvy, dostatočnú motiváciu pracovať, vedenie spoločnosti, ktoré si váži zamestnancov a vychádza im v ústrety a celkové pracovné prostredie, v ktorom sa budú uchádzači dlhodobo cítiť komfortne.