Pridať inzerát

Elektrikár, údržbár - mechanik chladiacich zariadení

FREIM s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 - 1 850 EUR/mesiacExtra odmeny - 2-krát ročne prerozdeľované finančné odmeny vo výške platu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre profesionálnu, stabilnú spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu hľadáme do tímu novú posilu - skúseného mechanika chladiacich zariadení, ktorý bude mať na starosti:
- servis a inštaláciu vzduchotechnických systémov a chladenia v administratívnych a komerčných budovách
- pravidelné kontroly jednotlivých zariadení
- montáž a demontáž zariadení
Ide o výjazdový servis v bratislavskom kraji, ktorý je vo väčšine prípadov plánovaný. Môžete byť aj elektrikár, firma Vám vie zabezpečiť dodatočné vzdelanie a školenie, stačí len Vaša chuť chcieť sa niečo nové naučiť.
Firme totiž záleží na tom, aby si svojich ľudí udržala na pracovných miestach, preto uprednostňuje predovšetkým ľudí, ktorí hľadajú stabilné miesto, a ktorým ona zároveň vytvára čo najlepšie podmienky, aby spoločne tento cieľ dokázala naplniť.

Ponúkame:
- nadštandardné, férové finančné ohodnotenie
- preplácanie nadčasov
- v prípade pohotovosti extra financie navyše
- firemné benefity - extra odmeny - 2-krát ročne prerozdeľované finančné odmeny vo výške platu
- stravné lístky v hodnote 4 eur
- dni voľna pri špeciálnych životných udalostiach /svadba, narodenie dieťaťa.../
- miesto v stabilnej spoločnosti
- dlhodobú, perspektívnu prácu
- v prípade potreby možnosť poskytnutia ubytovania
- možnosť profesijného rastu
- odborné školenia a vzdelávanie
- prácu v skvelom kolektíve

Záujemcov prosíme, aby svoj životopis zasielali v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu profesia. Výberové kolá prebiehajú formou osobných pohovorov, na ktoré Vás pozveme po prijatí Vášho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Jedna z uvedených: eletrikár, mechanik chladiacich zariadení, elektroinštalatér

Počet rokov praxe

2

Hľadáme technicky zručného človeka, ktorý sa dokáže dorozumieť so zákazníkom po slovensky a zabezpečiť servis k spokojnosti zákazníka. Vie byť zodpovedný za svoju prácu, je samostatný, orientovaný na výsledky, iniciatívny a vie dôsledne odkomunikovať potrebné záležitosti.
- nutnosť elektrikárského osvedčenia § 21
- elektrikárske osvedčenie § 22 vítané
- skúsenosti s montážnymi a servisnými prácami

Túto pozíciu obsadzujeme pre profesionálnu, správcovskú, stabilnú spoločnosť dlhoročne pôsobiacu na slovenskom trhu, zaoberajúcu sa správou nehnuteľností.
Spájame spoločnosti a uchádzačov o zamestnanie s orientáciou na dlhodobú udržateľnosť. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré vytvorili stabilné pracovné miesta a obsadzujú ich zamestnancami, ktorí hľadajú dlhodobé pracovné miesto, istotu a stabilné zázemie. Pred umiestnením každého kandidáta sa zakaždým chceme uistiť, aby pracovné miesto poskytovalo pre uchádzačov zaujímavé výzvy, dostatočnú motiváciu pracovať, vedenie spoločnosti, ktoré si váži zamestnancov a vychádza im v ústrety a celkové pracovné prostredie, v ktorom sa budú uchádzači dlhodobo cítiť komfortne.