Pridať inzerát

Credit Control – Správa zahraničných pohľadávok

Freight People, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia so zákazníkmi v zahraničí za účelom overenia platby neuhradených faktúr
• Zaistenie kontroly a monitoringu pohľadávok v systéme
• Správa otvorených položiek vrátane pohľadávok po lehote splatnosti
• Príprava a odosielanie upomienok
• Kontrola nezrovnalostí na faktúrach
• Reporty

• príjemný pracovný kolektív, zaujímavú prácu v dynamickej a stabilnej zahraničnej spoločnosti
• odpovedajúce finančné ohodnotenie
• plne hradená karta multisport
• občerstvenie na pracovisku
• flexibilná pracovná doba (3 dni homeoffice)
• po zaučení práca z domu
• nástup možný ihneď

Do finančného oddelenia nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť ponúkajúcu logistické a špedičné služby, hľadáme vhodného kandidáta / ku na pozíciu Správca zahraničných pohľadávok.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je medzinárodná logistická a prepravná spoločnosť, ktorá svoje služby ponúka už od roku 1968 a disponuje sieťou 20 pobočiek po celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Ukončené min. SŠ vzdelanie (maturita)
• Vzdelanie v ekonomickej oblasti výhodou
• Anglický jazyk slovom aj písmom na pokročilej úrovni (B1/B2)
• Ochota učiť sa novým veciam
• Znalosť Excelu

Freight People s.r.o. je personálna agentúra, ktorá se venuje výhradne náboru v oblastiach ako doprava, logistika či dodavateľské reťazce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Freight People s.r.o.
Česká republika