Obchodný zástupca (námorná, letecká, cestná preprava + logistika)

Freight People, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ prémie z predaja (cca 1500 EUR)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov v oblasti prepráv a logistiky
• udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• prezentácia cenových ponúk
• organizovanie a vedenie obchodných rokovaní
• príslušná administratívna činnosť
• operatívne riešenie klientských požiadaviek

• ponúkame prácu v rýchlo expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
• zaujímavá práca v dynamickom tíme pre významných zahraničných klientov
• mobilný telefón
• služobný automobil
• notebook
• sebarealizácia
• flexibilná pracovná doba, home office

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o pozíciu Obchodný zástupca. Vzhľadom na množstvo reakcií na inzerát budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí majú relevantné skúsenosti v obore (obchodná činnosť v oblasti dopravy a logistiky - medzinárodné prepravy). Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná prepravná a logistická spoločnosť s pobočkami po celej Európe. Poskytuje služby medzinárodnej prepravy, colnej deklarácie a skladovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný zástupca/ doprava a logistika
2

• skúsenosti s priamym oslovovaním zákazníkov
• aspoň 2 roky skúseností s predajom prepráv (námorné/letecké/pozemné/železničné) - nevyhnutné
• obchodné zručnosti
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• vytrvalosť – odhodlanie ísť za stanoveným cieľom
• spoľahlivosť
• pozitívny prístup k práci
• schopnosť plánovania a organizovania pracovného času
• samostatnosť
• vodičský preukaz sk.B

Freight People s.r.o. je personálna agentúra, ktorá se venuje výhradne náboru v oblastiach ako doprava, logistika či dodavateľské reťazce a automotive.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Freight People s.r.o.
Česká republika

Kontakt