Pridať inzerát

Správca vozového parku v nákladnej doprave

Freight consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Príjazdná, Vajnory
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacMzda závisí od ochoty a plnenia si požiadaviek
  • Termín nástupu: nástup ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Objednávanie servisov ťahačov a návesov + drobné opravy vozidiel na firme
 Objednávanie súčiastok na vozidlá
 Objednávanie STK a EK
 Kontroly stavu vozidiel + kontroly pohonných látok
 Sťahovanie tachografov a kariet vodičov vo vozidlách po príchode zo zahraničia
 Preberanie/ odovzdávanie vozidiel / vybavenia vodičom
 Starostlivosť o vozidlá osobné / nákladné ( čistenie drobné opravy, lepenie plachty, mazanie, vizuálna kontrola)
 Vedenie evidencie opráv a databázy opráv, vozových zošitov,
 Zúčastňuje sa preberania a odovzdávania vozidiel a spisuje záznam
 Sťahuje, kontroluje a eviduje záznamy z tachografických prístrojov

Náplň práce je aj starostlivosť o sklad, inventarizácia, preberanie , odovzdávanie vecí zo skladu, poriadok na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti v oblasti nákladnej dopravy sú vítané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nákladná doprava

Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

čestnosť ,
lojalita,
komunikatívnosť,
ústretovosť,
osobnostné požiadavky,
trpezlivosť,
flexibilita,
vysoká miera samostatnosti,
sebaistota,
schopnosť prijímať odmietnutie,
schopnosť znášať stres,

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bancíkovej 1/A
821 03 Bratislave