Pridať inzerát

Vodič/vodička autobusu

Freibus SLOVAKIA, s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 2 500 EUR/mesiachodinová mzda od 6 Eur ( v čistom) príplatky za nadčas, sviatky, noc, sobotu, nedeľu, "diéty", + odmeny za aktívny prístup k práci,
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich na linkách,
zmluvná doorava,
medzinarodná zájazdová doprava,
pravidelná doprava MHD,
- práca vhodná najmä pre vodičov z blízkeho okolia; TO, BN
- obsadzujeme pozície v okolí: TO, BN, prípadne blízke okolie
- komunikácia s cestujúcimi,
- základná starostlivosť o čistotu zvereného vozidla.

- zamestnanecké cestovné výhody, aj pre rodinných príslušníkov
- stabilná a perspektívna práca na plný úväzok v ambicióznej spoločnosti
- kvalitný vozový park

Informácie o výberovom konaní

- možnost sprostredkovať vodičské opravnenie D.
- práca na turnus

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

D

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičský preukaz skupiny D je podmienkou,
- zodpovednosť
- psychická odolnosť
- komunikatívny typ

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje medzinárodnú autobusovú prepravu osôb už 28 rokov.
Hlavná činnosť- zmluvná doprava, prevádzkovanie MHD, zájazdová doprava

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov