Pridať inzerát

Obchodný zástupca

František Kuchar

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie obhliadok okien a dverí u našich zákazníkov
- zameranie doplnkov (žalúzie, siete proti hmyzu a pod.)
- tvorba cenovej kalkulácie a poradenstvo priamo na mieste
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o terajších
- starostlivosť a manažovanie brigádnikov vo svojom regióne

PEŇAŽNÉ
- príspevok na bývanie
- stravné
- bonus na dieťa
- príspevok na dovolenku

NEPEŇAŽNÉ
- zamestnanecká zľava na služby a produkty
- 40 dní dovolenky
- narodeninové voľno
- firemné akcie, teambuildingy
- firemné vozidlo aj na súkr. účely (po skúšobnej dobe)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma PEKON pôsobí v oblasti okien, dverí a tieniacej techniky už viac ako 15 rokov. Prešli sme si výrobou, predajom a montážou stavebných výplní a práve preto máme bohaté skúsenosti z tejto oblasti. Našou hlavnou činnosťou je pozáručný servis okien a doplnkov (siete proti hmyzu, žalúzie). K tomu všetkému prislúcha taktiež výroba novej tieniacej techniky. Naše prvotriedne služby a výrobky ponúkame zákazníkom na celom území Slovenska a práve preto sa naša firma veľmi rýchlo rozrastá. Nakoľko sme veľkým fanúšikom technológií a inovácií, snažíme sa čo najviac procesov vo firme zautomatizovať a prinášame vždy nové a zaujimavé výrobky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PEKON Slovakia
Komenského 819
014 01 Bytča