Pridať inzerát

Technik robotov/Elektrotechnik

Franke Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Strecno, SNP, Strečno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,27 EUR/hod.6,27€/h je základná mzda. Priemerná mesačná mzda s príplatkami je 1600€.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie na robotizovaných automatizovaných riešeniach
• optimalizácia dráh obrábania robota z pohľadu kvality a výroby
• práca v systéme CAD/CAM, tvorba 3D modelov
• Off-line a On-line programovanie robota – KUKA, ABB
• tvorba obrábacieho programu

• atraktívne mzdové ohodnotenie - nástupná mzda 6,27€/hod, po zaučení mzda 6,69 - 7,53€/hod
• mesačný dochádzkový BONUS
• mesačný prevádzkový BONUS
• príplatky za pracovné prostredie
• bezplatná doprava zo Žiliny, Martina, Ružomberka zabezpečená
• stravné lístky v hodnote 4,20€ (príspevok zamestnanca len 0,72 centov)
• stravné lístky aj za dovolenkové dni
• letný a zimný bonus vo výške 270€
• možnosť zakúpenia drezu za výhodnú cenu
• švajčiarska firemná kultúra

- zaučenie/školenie vo vlastnom programovacom softvéri zabezpečené
- ochota vycestovať, možné školenie v zahraničí
- práca v zmennej prevádzke

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, že prejavíte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, robotika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

automatizácia - pokročilý
elektrotechnika - pokročilý
technická dokumentácia - pokročilý
pneumatika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• prax na podobnej pozícii veľkou výhodou
• skúsenosť s programovaním robotov ABB, KUKA
• schopnosť práce s technickou dokumentáciou
• anglický jazyk - na úrovni umožňujúcej pracovnú komunikáciu
• samostatnosť, flexibilita, precíznosť, lojálnosť

Firma Franke je celosvetovým lídrom vo výrobe kuchynských drezov pre domácnosti, systémov pre gastro veľkokuchyne, profesionálnych prístrojov na prípravu kávy, nerezového sanitárneho vybavenia a nerezových pivných sudov.
Zamestnáva cca 8 900 pracovníkov v 70 spoločnostiach v 40 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SNP 840/180
013 24 Strečno

Kontakt