Pridať inzerát

Predajca šperkov a hodín v Obchodnom centre

FRANK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kamenné pole, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac+ odmeny z predaného tovaru
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj zlatých, strieborných a oceľových šperkov, ako aj šperkov s SW komponentmi, vrátane akrylových a značkových briliantových šperkov a kvalitných hodiniek.

Miesto výkonu práce: RGB Liptov, Liptovský Mikuláš

Náplň práce:
- príjemná, milá a ochotná obsluha zákazníkov
- schopnosť poradiť zákazníkom pri výbere vhodného šperku
- práca s pokladňou
- riešenie reklamácií
- udržiavanie predajne i šperkov v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie šperkov, starostlivosť o vzhľad predajne).

Pracovná doba: 11 hodinové pracovné zmeny

Zľava na tovar z predávaného sortimentu spoločnosti

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Uprednostníme nefajčiara/-ku.
Prosíme priložiť aktuálne fotografiu k životopisu. Uvedená výška mzdy predpokladá odpracovaný mesiac (neplatí pre polovičný úväzok).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

asistent/-ka predaja, vedúci predajne
2

- komunikatívnosť
• príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
• záujem o módne trendy
• zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre poriadok
• chuť pracovať a flexibilita
• skúsenosti s predajom šperkov a hodín výhodou

Sme obchodná spoločnosť zameraná na veľkoobchodný a maloobchodný predaj šperkov, hodín, obuvi a doplnkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Plzeňská 13
040 11 Košice