Študentská podpora oddelenia Financií & HR (dlhodobá brigáda)

Framatome Controls s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme vysokoškolského študenta/študentku denného štúdia „nekončiaceho“ ročníka so zameraním na ekonomiku, ľudské zdroje alebo manažment.

Medzi Vaše úlohy budú patriť:

- administratívna podpora ekonomických a HR činností
- vyhľadávanie a analýza dát
- spracovávanie dát, príprava podkladov
- občasné preklady jednoduchých textov z/do anglického jazyka

- Príležitosť na osobnostný a profesný rast v medzinárodnej firme
- Možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou
- Hodinová mzda: 4,50euros
- Možnosť dlhodobej brigády počas štúdia
- Rozšírený pitný režim – káva, čaj a pod.
- Firemné akcie – teambuilding, vianočný večierok
- Podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút

Informácie o výberovom konaní

Please send your cv in English language.
We contact selected candidates only.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, ľudské zdroje - manažment

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - základy

Počet rokov praxe

0

- vysokoškolský študent/študentka denného štúdia „nekončiaceho“ ročníka so zameraním na ekonomiku, ľudské zdroje alebo manažment
- MS Office, najmä Excel, Word a Outlook
- anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)
- zodpovedný prístup k práci, nadšenie a chuť pracovať
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- záujem o dlhodobú prácu

Spoločnosť Framatome je svetový líder v oblasti jadrovej energetiky. Zo svojich pobočiek vo Francúzsku, Nemecku a USA pôsobíme vo všetkých častiach sveta. Vyvíjame a staviame jadrové elektrárne, dodávame palivové články a ponúkame kompletný servis pre bezpečnú prevádzku a modernizáciu jadrových zariadení vrátane predlžovania životnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 137
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Noémie Ducreux
Tel.: +421249105686
E-mail: poslať životopis