Študentská podpora oddelenia kvality - QHSE (brigáda pre študentov VŠ)

Framatome Controls s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme vysokoškolského študenta/študentku denného štúdia „nekončiaceho“ ročníka s cieľovým zameraním na manažment kvality, manažment procesov, prípadne ekonomiku.

Medzi Vaše úlohy budú patriť:
• podpora aktuálne bežiaceho upgradu Integrovaného systému manažérstva (prvky kvalita – environment – bezpečnosť; procesná & projektová kvalita)
• podpora implementácie nového ISO štandardu v jadrovej energetike
• spolu - tvorba nového Systému riadenia dokumentácie a prepájanie s procesnou mapou
• implementácia nástrojov kvality a kvalitárskych metodík
• spracovávanie dát, príprava podkladov
• občasné preklady textov z/do anglického jazyka; porovnanie správnosti jazykových verzií.

- Príležitosť na osobnostný a profesný rast v medzinárodnej firme
- Možnosť pracovať 20 hodín týždenne s flexibilnou pracovnou dobou
- Možnosť dlhodobej brigády počas štúdia
- rozšírený pitný režim – káva, čaj a pod.
- firemné akcie – teambuilding, vianočný večierok
- podpora zdravého životného štýlu - možnosť chodiť bicyklom, sprchový kút

Please send your CV in English or questions about this position to Noemie Ducreux
E-mail: hr_framatome_controls@framatome.com, Tel.: +421249105686, Framatome Controls s. r. o., Vajnorská 137, 831 04 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita – environment – bezpečnosť; procesná & projektová kvalita

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Powerpoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysokoškolský študent/študentka denného štúdia „nekončiaceho“ ročníka s technickým alebo ekonomickým zameraním
• MS Office, najmä Excel, Word, PowerPoint a Outlook
• anglický jazyk – pokročilý
• nemecký jazyk – pokročilý - vítaný
• zodpovedný prístup k práci, nadšenie a chuť pracovať
• schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
• zameranie na detail aj celkový výsledok
• analytické a tvorivé schopnosti
• znalosti ISO štandardov, procesného prístupu a projektovej metodológie - vítané
• záujem o dlhodobú prácu

Spoločnosť Framatome je svetový líder v oblasti jadrovej energetiky. Zo svojich pobočiek vo Francúzsku, Nemecku a USA pôsobíme vo všetkých častiach sveta. Vyvíjame a staviame jadrové elektrárne, dodávame palivové články a ponúkame kompletný servis pre bezpečnú prevádzku a modernizáciu jadrových zariadení vrátane predlžovania životnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 137
831 04 Bratislava