Pridať inzerát

Motion Video Dizajnér / After Effects (pokročilý)

FRAGMENTAL, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tehelná 24, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacPonúkaná odmena je primeraná skúsenostiam
  • Termín nástupu: DEC 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kancelárie v Bratislave hľadáme talentovaného motion grafika / grafičku na doplnenie tímu. V našom štúdiu tvoríme animácie, videá a 3D grafiku. Tvojou úlohou bude práca s videom, strih a motion grafika.

Hľadáme šikovného človeka, ochotného prijímať výzvy a tých bude veľa. Hľadáme zodpovednú osobu, ktorá porastie s nami, schopnú samostatne pracovať na požiadavkách pre klientov.

Dennou rutinou bude príprava korporátnych image videí, showreels, making-of, reklamné TV spoty a videá na sociálne siete. Alebo inak povedané, čo príde. Sedíme v priestoroch na Tehelnej ulici 24 v Bratislave a chceli by sme, aby si prácu vykonával s nami inhouse.

Pracovné nástroje budú After Effects / Premiere Pro - video edit a strih, graph editor, maskovanie, doplnenie textov, lower thirds, time remapping, efekty, doplnenie dodaného zvuku, kolorizácia a export pre rôzne formáty cez Media Encoder. Tieto zručnosti by sme mali nájsť aj v portfóliu uchádzača. Editovanie a príprava podkladov v Photoshope a Illustratore. Nie je potrebné ovládať všetko, ale jeden z programov After Effects alebo Premiere musí byť zvládnutý na pokročilej úrovni.

Portfólio je dôležitou súčasťou výberu uchádzača.

• Priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast;
• Finančný rast / podľa skúseností;
• Každý mesiac spoločné firemné raňajky;
• Táto pozícia je inhouse, ale po zaučení nám nevadí ani práca z domu;
• Pripravená je pracovná stanica na platforme Windows, ak si však zvyknutý na Mac, tak ti po dohode pripravíme čo treba.
• Ukážeme ti aj ako fungujeme v 3D, čo robíme a ako ti porastú skúsenosti ti dáme viac slobody, budeš mať príležitosť robiť aj na zákazkách, ktoré uvidíš aj v televízii;
• Naše štúdio rastie – môžeš byť súčasťou tohto vrzušujúceho obdobia a rásť spolu s nami.

Uchádzač musí mať pokročilé znalosti v Adobe After Effects alebo Premiere Pro, ktoré budú posudzované prednostne na základe portfólia. Vybraní uchádzači sa zúčastnia pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Animácie, grafika, práca s videom, architektúra a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výtvarné vnímanie, technické znalosti
• kreativita, schopnosť generovať nápady a dotiahnuť ich
• samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup
• schopnosť rýchlo sa učiť, prijímať nové impulzy
• precíznosť, orientácia na detail a usporiadanosť
• flexibilita, komunikatívnosť
• entuziazmus a chuť pracovať
• zdravý názor na vec je plus, ale niekedy je potrebné urobiť čo treba a tak ako to vyžaduje klient
• zručnosti v 3D sú vítané, nie však nutné

Spoločnosť FRAGMENTAL vznikla začiatkom roku 2014 a postupne si buduje svoje miesto na trhu v segmente animácií a 3D grafiky.

Tvoríme vizuálny obsah na mieru, vytvárame virtuálne svety, produkty a umožňujeme ľuďom pozrieť si projekt ešte aj pred jeho reálnym vznikom. Tak pomáhame klientom rýchlejšie predať ich produkt, projekt a vízie nech sú akokoľvek odvážne. Sme flexibilní a naše výsledky dbajú na kvalitu prevedenia. Neustále sa učíme, zdokonaľujeme a pracujeme veľmi tvrdo, na to, aby sme sa vedeli prichádzať s novými nápadmi a boli schopní vytvoriť čo najlepší výsledok pre klienta a ušetrili tak jeho čas.

Z dôvodu narastajúceho dopytu po animáciách je naším krátkodobým cieľom vytvoriť ďalšiu samostatnú pozíciu v oblasti motion grafiky.