Pridať inzerát

Online editor cas.sk

FPD Media, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Junácka 6, Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiacZákladná mzda pozostáva z pevnej čiastky a osobného ohodnotenia. Uvedená základná mzda je minimálna. Konečná výška mzdy je v závislosti od praxe a skúseností, ktoré budú overené formou praktického zadania.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše webové stránky hľadáme editora, ktorý má skúsenosti s písaním pre webový časopis. Zbiera informácie, má všeobecný prehľad a zaujíma sa o dianie v online prostredí.

Náplň práce:
- rozvíjanie koncepcie zvereného webu s cieľom pritiahnuť a budovať komunitu čitateľov webu
- dohľad na dodržiavanie pravidiel a štandardov pre tvorbu webového obsahu
- získavanie tipov, navrhovanie a hľadanie zaujímavých tém do jednotlivých rubrík
- písanie autorských článkov a výber obrazového materiálu k napísanému textu
- prinášanie podnetov pre zlepšenie vizuálnej a grafickej stránky webu
- sledovanie analýzy čítanosti webu, hľadanie a definovanie oblasti pre kontinuálne zlepšovanie kvality obsahu

- MultiSport karta,
- predplatené kurty (tenis, squash, badminton)
- online školenia
- firemné raňajky
- sezónne benefity (skipasy...)
- práca na smeny - špeciálny týždenný časový harmonogram práce (bude priblížené na osobnom stretnutí)

Životopis posielajte na e-mail - [email protected] pod značkou "WEB".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme:
- extrovertnú dynamickú a pozitívne mysliacu osobnosť, ktorá má spoločenský prehľad
- má koncepčné myslenie, vníma celospoločenské súvislosti
- výborne ovláda slovenský jazyk a štylistiku
- vyznačuje sa vysokou mierou kreativity, nápaditosti a flexibility
- má skúsenosť s tvorbou a písaním v online prostredí
- výhodou je ovládanie anglického jazyka

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov