Pridať inzerát

Grafický dizajnér látok

Foxxy Fashion Creations s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prejta, Dubnica nad Váhom-Prejta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 200 EUR/mesiacmzda dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá rodinná firma zameraná na predaj a potlač odevných látok. Do nášho malého pracovného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Grafický dizajnér látok (s ašpiráciou na managera).

Hľadáme usilovného človeka, ktorý chce kariérne rásť, má stanovené pracovné a životné ciele, chce sa učiť nové veci a nebojí sa zodpovednosti. Je to preto, lebo ako malá rodinná firma sme zvyknutí pomáhať si navzájom pri našich pracovných úlohách. Nehľadáme bežného zamestnanca, ale aktívneho člena tímu, ktorý bude chcieť nadobudnúť skúsenosti v rámci spektra pracovných činností potrebných pre chod a napredovanie firmy. Ponúkame priateľské a uvoľnené pracovné prostredie v malom mladom tíme, s porozumením voči osobným potrebám.

Za najdôležitejšie považujeme osobný záujem v oblasti módy, hand-made tvorby alebo šitia a grafickej/umeleckej tvorby. Po odbornej stránke je potrebná znalosť práce v grafických programoch (Illustrator a Photoshop) na pokročilej úrovni.

Hlavná pracovná náplň
1. Základom je práca ako grafický dizajnér a „kurátor“ potlačí na látky určené pre dámsku a detskú módu. Môžeš tu plne realizovať svoju kreativitu v kreslení, maľovaní a digital arte. Tvoju tvorbu budú ľudia nosiť. Mal by si preto sledovať módne trendy a nebáť sa skúšať nové veci a techniky. Budeš „kurátorom“ nových kolekcií potlačí, trendsetter.
Dodatočne sa môžeš vzdelať v oblasti konštrukcie odevov pre tvorbu grafiky priamo do strihov.
2. Nasleduje proces samotnej výroby potlače. Zahŕňa naplánovanie si zoznamu súborov na tlač podľa objednávok, obsluhu tlačiarne a proces prenosu potlače na látky na ďalšom špeciálnom stroji. Na túto činnosť ťa samozrejme vyškolíme.
3. Fotografovanie nových látok a produktov je ďalšou súčasťou pracovnej náplne. Je spojená aj s pridávaním týchto noviniek na náš e-shop.
4. Pravidelne bude potrebné tvoriť banery či iné drobné grafiky pre príspevky na sociálne siete, či inú reklamu. Tu by sme uvítali tvoj záujem (s možnosťou dovzdelania sa) v oblasti marketingu (content marketing, copywriting, písanie blogu/článkov).

Pre túto prácu by si mal spĺňať
- si kreatívny a baví ťa tvoriť a vymýšľať
- máš organizačné schopnosti
- pracuješ efektívne, vieš si rozdeliť a priorizovať svoju prácu
- si ambiciózny, v práci samostatný a zodpovedný, v prípade výskytu problému sa najskôr snažíš prísť sám na riešenie
- máš zmysel pre detail a záleží ti na dobrých výsledkoch svojej práce

Napíš nám prosím niečo viac o sebe – predovšetkým o svojich cieľoch, prioritách, pracovných predstavách, úspechoch či ukážky svojej tvorby.

Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom - Prejta
Bežná pracovná doba: Po-Pia 8:00-16:30
Podľa dohody plný úväzok alebo skrátený úväzok alebo živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma sa zaoberá predajom metrového textilu a výrobou potlačí na látky.

Adresa spoločnosti

Prejtská 121/138
01841 Dubnica nad Váhom