Pridať inzerát

Operátor TV výroby

Foxconn Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 786 EUR/mesiac___________________________________________ dochádzková prémia vo výške 125EUR + výkonnostný bonus do výšky 55EUR + nástupný bonus 120EUR ___________________________________________ CELKOVÁ HRUBA MESAČNÁ MZDA VRÁTANE PRÍPLATKOV AŽ DO VÝŠKY 1086 EUR ___________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15EUR až do 150EUR _________________________________________ GARANTOVANÁ PRACOVNÁ DOBA PRI INZEROVANEJ MZDE JE 7 HODÍN A 15 MINÚT DENNE. PRACOVNÁ DOBA JE OD PONDELKA DO PIATKU V DVOJZMENNEJ PREVÁDZKE (RANNÁ/POOBEDNÁ).
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte dobrú prácu za slušnú plácu v Nitre? Mrknite na túto ponuku.

Vyrábajte svetové TV u najzamestnávateľa v Nitre. Pracujte ako operátori výroby vo Foxconn Slovakia. Získajte férový plat a množstvo atraktívnych benefitov v stabilnej spoločnosti s viac ako 25-ročnou históriou.

Aká bude vaša práca?

  • budete pracovať na výrobe a montáži TV svetovej značky
  • pracovný čas 8 hodín denne v dvojzmennej prevázdke (ranná/poobedná zmena) od pondelka do piatku s dvomi prestávkami (30 + 15 minút)

NA POHOVOR MÔŽETE PRÍSŤ OSOBNE KAŽDÝ ŠTVRTOK O 09:00. NIE JE POTREBNÉ SA VOPRED NAHLÁSIŤ.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ VOLAJTE BEZPLATNE 0800 221 225 A ZANECHAJTE NÁM ODKAZ SO SVOJIM MENOM A TELEFÓNNYM ČÍSLOM.

Aké benefity získate vďaka práci vo Foxconn Slovakia?

  • 13. a 14. plat
  • Príspevok na dopravu od 15 € do 150 €
  • Náborová prémia až do výšky 300 €
  • Závodné stravovanie od 1,49 €
  • Zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • Odmena za odpracované roky
  • Príspevky pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • Aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, eko aktivity,...)
  • Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite sa ozvite, ak:

  • ste manuálne zruční
  • máte dobrý zrak a zodpovedný prístup k práci

Stabilné miesto na slovenskom trhu spoločnosť Foxconn Slovakia nadobudla na základoch vybudovaných spoločnosťou Sony Slovakia, ktorá od roku 1996 pôsobila v Trnave a od augusta 2007 v Nitre. Na základe vzájomnej dohody Sony predala časť svojich podielov v nitrianskej fabrike spoločnosti Hon Hai a od predaja je závod v Nitre prevádzkovaný spoločnosťou Hon Hai, ktorá vlastní 100 percentný podiel. Nitrianska fabrika predstavuje kľúčového hráča v oblasti výroby LCD televízorov značky Sony v európskom regióne.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov