Pridať inzerát

Technik údržby v dvojzmennej prevádzke

Foxconn Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 069 EUR/mesiac1069
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte vzťah k elektrotechnike a opravíte všetko čo sa Vám dostane pod ruky, máme ponuku práce šitú práve na Vás. Aktuálne totiž obsadzujeme pozíciu Technik údržby.

Popis pracovnej pozície:

  • Oprava a údržba LCD výrobných liniek (pásové dopravníky, pneumatické výťahy, snímacie jednotky...)
  • Oprava prídavných zariadení na LCD linkách (dávkovače pások, skrutiek ...)
  • Oprava manipulátorov, lepiacich strojov

Práca je na 8h zmeny v 2-zmennej prevádzke

My Vám ponúkame:

  • Prácu na trvalý pracovný pomer v  internom pracovnom stave
  • Zmenové príplatky
  • 13. a 14. Plat
  • Príspevok na dochádzanie do práce
  • Možnosť využívať zamestnaneckú autobusovú dopravu
  • Firemné stravovanie
  • Životné a úrazové poistenie
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
  • Odmenu za odpracované roky
  • Príspevky zo sociálneho fondu

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    elektrotechnika

    • SŠ vzdelanie s maturitou- elektrotechnické zameranie
    • Elektrotechnická vyhláška paragraf 21
    • Prax na obdobnej pozícii je vítaná
    • Zodpovedný prístup k práci

    Stabilné miesto na slovenskom trhu spoločnosť Foxconn Slovakia nadobudla na základoch vybudovaných spoločnosťou Sony Slovakia, ktorá od roku 1996 pôsobila v Trnave a od augusta 2007 v Nitre. Na základe vzájomnej dohody Sony predala časť svojich podielov v nitrianskej fabrike spoločnosti Hon Hai a od predaja je závod v Nitre prevádzkovaný spoločnosťou Hon Hai, ktorá vlastní 100 percentný podiel. Nitrianska fabrika predstavuje kľúčového hráča v oblasti výroby LCD televízorov značky Sony v európskom regióne.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Adresa spoločnosti

    Dolné Hony 29
    949 01 Nitra