Pridať inzerát

Lešenár/Robotník, Nitra a okolie zárobok podľa výkonu !

FOX NITRA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 600 EUR/mesiacúkolová mzda v závislosti od výkonu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž , demontáž lešenia , pomocné práce v sklade

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo , strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

výhodou je prax v stavaní lešenia

Sme spoločnosť , ktorá je na trhu už od roku 1999. Zaoberáme sa predajom stavebných pomôcok a náradia . Ďalšou aktivitou je požičovňa lešenia, debnenia a stav. pomôcok. Zároveň realizujeme aj montáž , demontáž a prenájom fasádneho lešenia. Naše aktivity rozširujeme o novú predajňu , ktorej súčasťou bude aj železiarstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov