Pridať inzerát

Pracovník/čka v potravinárskej výrobe v Žiline

FOURMIS, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina, P. O. Hviezdoslava, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 25.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prekladanie a ukladanie výrobkov,
- ručný presun paliet,
- kontrola kvality a kvantity vyrábaných výrobkov,
- balenie výrobkov a ich doozdobovanie,
- plnenie do plničky, šúľanie zavináčov,
- umývanie plechov, umývanie a čistenie pracoviska a iné práce podľa pokynov nadriadeného.

- možnosť týždenných záloh

- platný preukaz pre prácu s potravinami, nie starší ako 2 roky,
- zodpovedný prístup k práci,
- manuálna zručnosť,
- práca v stoji,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a profesionálne služby. Zakladatelia spoločnosti majú 25 rokov skúseností na trhu práce, ktoré sa rozhodli využiť na pomoc všetkým, ktorí hľadajú prácu alebo spoľahlivých zamestnancov..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť FOURMIS reprezentuje víziu pracovnej istoty a spoločného pracovného trhu otvoreného pre všetkých. Cieľom spoločnosti je pomáhať ľudom nájsť si vhodnú a kvalitnú prácu ako aj zamestnávateľom poskytnúť kvalitné a profesionálne služby. Zakladatelia spoločnosti majú 25 rokov skúseností na trhu práce, ktoré sa rozhodli využiť na pomoc všetkým, ktorí hľadajú prácu alebo spoľahlivých zamestnancov.