Pridať inzerát

Stolár - Výroba/Montáž (atypického) nábytku na mieru

FORTO SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lieskovec, Podunajské Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda sa odráža od zručností uchádzača. Možnosti príplatkov.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dielenské práce - kompletizácia nábytku podľa výkresovej dokumentácie , opracovanie masívu, dyhy, drevotriesky, umelého kameňa, MDF a lakovaných prvkov.
Montážne práce - kompletizácia interiérov u klientov

Stabilný tok práce.
Kariérny rast.
Možnosti prác v jednotlivých činnostiach v nábytkárskej sfére.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť sa zaoberá obchodom, výrobou a montážou atypických interiérov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov