Pridať inzerát

Technik kvality m/ž (jednozmenná prevádzka)

Fortaco s. r. o.

  • Miesto práce: Fortaco Holic, Staničná 788/11, 908 51 Holíč
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,02 EUR/hod.Základná zložka mzdy je 5,02 €/hod. K základnej hodinovej mzde prináležia prémie v sume 20 % základnej zložky mzdy. Garantujeme navýšenie hrubej mzdy po 3 mesiacoch a po 6 mesiacoch. Nástupná mzda v priemere môže dosiahnuť 985 €/mes., po 3 mesiacoch 1050 €/mes., po 6 mesiacoch 1160 €/mes.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Vykonávanie technickej kontroly pre splnenie požiadaviek zákazníka a štandardov
► Vykonávanie merania, identifikácie a vyhodnotenia produktu
► Podieľanie sa na kvalifikácii štandardných i nových dielov od zavedených aj nových dodávateľov
► Zabezpečovanie používania noriem vo výrobe
► Dohliadanie na dodržiavanie technologickej disciplíny počas celého procesu výroby (spolupráca s technológmi, majstrami výroby, technickou prípravou výroby)
► Komunikácia a poskytovanie pomoci pri zavádzaní nápravných opatrení v prípade zistených nezhôd v spolupráci s vedúcim kontroly kvality, technológmi výroby a dodávateľmi
► Dohliadanie na opravy
► Preberanie dielov a komponentov opravené externými firmami
► Vypracovávanie protokolov kontroly
► Podieľanie sa na vypracovávaní procedúr
► Podieľanie sa na trvalom zlepšovaní procesov
► Plnenie požiadaviek nadriadeného a vyššieho nadriadeného a inžiniera kvality

✔ motivačné finančné ohodnotenie (garantujeme navýšenie tarify po 3 mesiacoch, po 6 mesiacoch)
✔ dochádzkový bonus 500 € + 2 dni dovolenky navyše pri splnení interných podmienok
✔ príplatky nad rámec zákona
✔ príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
✔ jednozmenná prevádzka
✔ stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,60 €
✔ odmeny za odpracované roky, životné jubileá
✔ sociálny program, firemné akcie

Kontaktovaní budú vybraní uchádzači. Nástup je možný individuálne po dohode, alebo ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

► spoľahlivosť
► zodpovednosť
► precíznosť a zameranie na detajl

Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel.
Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku. V regióne sme vysoko napredujúca firma s ojedinelým výrobným programom. Za posledný kalendárny rok sa nám podarilo vysoko navýšiť výrobné zákazky. Počet kmeňových zamestnancov sme zväčšili o jednu tretinu. Neváhajte, a príďte medzi nás!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov