Pridať inzerát

Autoelektrikár na montáži kabín

Fortaco s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Staničná 788/11, Holíč
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,22 EUR/hod.Základná mzda je 4,35 € hod. K tejto mzde je ponúkané automaticky osobné ohodnotenie. Zvýšenie hrubej mzdy už po 3 mesiacoch. Je možná dohoda vyššej nástupnej mzdy v závislosti od skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie diagnostiky a opráv elektrických systémov pri výrobe a montáži kabín
• čítanie a porozumenie elektrických schém
• diagnostikovanie, servis a oprava porúch na elektricky kontrolovanom pohybovom systéme, pomoc s testovaním pomôcok v rozbehnutej výrobe
• testovanie, výmena, nastavenie a inštalácia vybavenia
• montáž jednotlivých častí (mechanické zručnosti)
• v prípade potreby (podľa požiadavky majstra alebo riaditeľa výroby) je povinný pracovať ako pracovník montáže (viac v popise pracovného miesta pre pracovníka montáže)
• plnenie pracovných postupov podľa stanovených pracovných inštrukcií
• plnenie bezpečnostných pravidiel a použitie ochranných bezpečnostných pomôcok
• plnenie úloh zadaných nadriadeným

• pravidelné zvyšovanie mzdy
• dochádzkový bonus 350 € + 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• garancia pracovného pomeru na dobu neurčitú po 6 mesiacoch
• náborový príspevok
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
• príplatok za poobednú zmenu 0,30 € / hodina
• stravovanie vo vlastnej jedálni za 0,50 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

autoelektrikár

Počet rokov praxe

2

• SOU technického / elektrikárského smeru,
• prax 2 roky na pozícii Autoelektrikár, Mechanik alebo podobné
• práca s PC
• AJ je veľkou výhodou
• spoľahlivosť a precíznosť
• zodpovednosť
• loajálnosť
• schopnosť tímovej i samostatnej práce
• flexibilita

Fortaco je popredným európskym výrobným partnerom pre strojársky priemysel.
Fortaco ponúka vysoko špecializované technické kompetencie naprieč celým dodávateľským reťazcom prostredníctvom svojich výrobných závodov vo Fínsku, Estónsku, Poľsku, Maďarsku a na Slovensku.
Portfólio služieb zahŕňa modernú technológiu výroby dielov rezaných laserom a ich následné ohýbanie, zváranie komponentov a konštrukčných prvkov, lakovanie v novootvorenej linke – práškovou aj mokrou cestou a kompletnú montáž kabín pre rôzne odvetvia – strojárstvo, ťažobný priemysel, logistiku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fortaco s.r.o.
Staničná 788/11
90851 Holíč