Hľadáme nových kolegov do nášho tímu. Rád komunikuješ s ľuďmi? Vieš nám pomôcť s HR agendou?

Formel D Slovakia s. r. o.

  • Miesto práce: Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si sa preklikal až sem, tak čítaj ďalej, možno hľadáme práve teba.
Tak ako sa rozrastá naša spoločnosť, rozširuje sa aj naše oddelenie.
Do nášho skvelého tímu hľadáme nové posily :-)

Čo bude tvojou náplňou práce?

➾ komplexné organizovanie a realizovanie náborového procesu
➾ aktívne vyhľadávanie nových kandidátov na projekty- inzercia, propagácia našej
spoločnosti
➾ selekcia kandidátov, overovanie ich zručností a schopností, vedenie pohovorov, výber
najvhodnejších dodávateľov
➾ vedenie a aktualizácia databázy uchádzačov
➾ spolupráca s ostatnými členmi tímu
➾ reportovanie- aktuálny stav požiadaviek, úspešnosť náboru
➾ pomoc s agendou HR (požiadavky, onboarding zamestnancov, administratíva,
organizovanie teambuildingov, eventov a veľa veľa iného...)

Tak čo? Vidíš sa v tom? Neváhaj nám poslať svoje CV a daj nám o sebe vedieť :-)

➾ 2x do roka možnosť využiť sick day (nemusíš hneď bežať k lekárovi, stačí sa dohodnúť s
nadriadým)
➾ rekreačný poukaz po splnení podmienok
➾ pravidelné teambuildingy
➾ raz mesačne spoločné raňajky
➾ možnosť home officu
➾ nadštandardné lekárske prehliadky

Ak aj nespĺňate všetky naše požiadavky, dajte nám o sebe vedieť. Nehodíme Vás rovno "do vody". Nového kolegu/kolegyňu riadne zaučíme a radi pomôžeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter, Náborár

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť a organizovanosť
- skúsenosti s vedením pohovorov
- práca s excelom (vytvárať tabuľky, filtrovať, používať základne vzorce)
- časová flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
- trpezlivosť a odolnosť voči stresu
- schopnosť rýchlo a pružne reagovať
- anglický jazyk je výhodou
- slušná komunikácia je samozrejmosťou

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov