Pridať inzerát

Recruiter / Náborár

Formel D Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacAk si myslíš, že si zaslúžiš viac ako ponúkame, presveč nás o tom. Všetko je vecou dohody.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Deň Ti ubehne ako voda s Tvojimi úlohami:
• vyhľadávanie pracovníkov na rôzne pozície v spolupráci so zodpovedným projektovým manažérom
• zadávanie inzercie na voľné pracovné pozície podľa popisu práce
• zozbieranie a selekcia žiadostí uchádzačov
• organizovanie a vedenie pohovorov
• výber vhodného kandidáta
• komunikácia s uchádzačmi ohľadom výsledkov výberových konaní
• priebežné informovanie manažérov a nadriadených o aktuálnom stave náboru pre otvorené pozície
• cezhraničná spolupráca
• spolupráca s agentúrami dočasného zamestnávania

Za dobrú prácu Ťa vieme odmeniť. Ponúkame:
» dobré finančné hodnotenie (preplácanie nadčasov, bonusy pri odporučení nového kolegu)
» stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
» priateľskú pracovnú atmosféru, pravidelné teambuildingy a akcie
» balík benefitov (o tom viac na pohovore, ale určite sa máš na čo tešiť)

Oslovila Ťa naša ponuka? Teraz je rad na Tebe. Pošli nám svoje CV. Keďže nám na novom členovi tímu veľmi záleží, budeme sa snažiť kontaktovať vybraných uchádzačov čím skôr, aby sme si dohodli pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter, Náborár

Počet rokov praxe

1

Hľadáme šikovného človeka zapáleného pre recruit. Nový vietor do nášho tímu, ktorý sa nebojí výziev a dynamického prostredia. Tvojou výhodou bude zaručene skúsenosť v automotive, znalosť legislatívy či jednoducho odhodlanie so zameraním na splnenie cieľa.

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 5
917 01 Trnava