Pridať inzerát

Montážny pracovník / Pracovník lepenia

FOR Clean, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vrbovská cesta 39, Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat od 640,00 EUR + prémie do výšky 25%. (Po skúšobnej dobe prehodnotenie základnej mzdy v závislosti od skúseností, šikovnosti kandidáta a kvality odvedenej práce).
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava materiálu na lepenie, formátovanie, výplne podľa výkresovej dokumentácie
* Nanášanie lepidla, lisovanie, zaťažovanie výrobkov
* Montážne operácie prevažne ručného charakteru
* Manipulácia s bremenami
* Práca na 2 zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat od 640,00 EUR + prémie do výšky 25%. (Po skúšobnej dobe prehodnotenie základnej mzdy v závislosti od skúseností, šikovnosti kandidáta a kvality odvedenej práce).

* Príplatky nad rámec zákona
* Obed/večera ZDARMA (každý deň na výber z 5 jedál)
* Príspevok na dopravu
* Dochádzkový bonus
* Odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
* Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
* Odmena za doporučeného kolegu
* Jazykové kurzy
* Teambuildingy
* Lístky do kina a divadla
* Wellness a športové aktivity
* Školenia na zvýšenie kvalifikácie
* A iné

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Sledujte aj našu FB stránku https://www.facebook.com/forclean/

Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

*Praktické a technické myslenie, presnosť a precíznosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
*Zodpovednosť, spoľahlivosť
*Skúsenosť na podobnej pozícii - výhodou

FOR Clean, a.s. bol založený v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik s dlhoročnými skúsenosťami a špecializáciou na spracovanie tenkých plechov, ktorý pri realizácii využíva vlastný know-how - vývoj a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu.

Špecializujeme sa na:
FORCLEAN® – systém pre výstavbu priestorov s požiadavkami na čistotu prostredia
FORLAB® – systém nábytkových prvkov a vybavenia pre laboratóriá
FORMEDICAL® – systém pre výstavbu zdravotníckych priestorov
SURGICAL® – systém pre kompletné riešenie operačných sál
ZÁKAZKOVÁ VÝROBA – kovovýroba, nerezová výroba, povrchová úprava oceľových prvkov a ďalšie

Sme členom úspešnej a inovatívnej nadnárodnej skupiny firiem BLOCK®, ktorá pôsobí v mnohých kútoch sveta od roku 1991. Realizujeme stavby pre farmáciu a biotechnológiu, zdravotníctvo, vedu a výskum, mikroelektroniku, automotive a iné priemyselné stavby s clean room technológiou.

Staňte sa súčasťou nášho kolektívu!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vrbovská cesta 39
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Jankovičová, HR & Payroll specialist
Tel.: +421948911383
E-mail: poslať životopis