Chcete zaujímavú a flexibilnú prácu? Pridajte sa k tímu foodpanda kuriérov a pracujte podľa svojich časových možností v Košiciach

Foodpanda

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,75 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť pánom svojho času, pracovať, keď potrebujete, a privyrobiť si? Rozvážajte jedlo, nákupy a robte radosť zákazníkom vo vašom meste.

Ponúkame:

-Možnosť získať zaujímavú finančnú odmenu
-Časovú flexibilitu - zmeny si vyberáte podľa svojich možností
-Na doručovanie môžete použiť dopravný prostriedok podľa vlastného výberu (auto, motorka, bicykel)
-Dopravný prostriedok na rozvoz objednávok si môžete vybrať podľa svojich preferencií
-Spolupráca s foodpanda formou živnosti

Príďte si počas obeda privyrobiť! Staňte sa kuriérom na bicykli a spojte príjemné s užitočným!

Viac informácií nájdete na www.foodpandakurier.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme foodpanda, služba pre rozvoz jedla a po novom aj nákupov. Patríme do rodiny Delivery Hero, ktorá nám poskytuje jedinečnú možnosť získavať a zdieľať know-how z celého sveta. Rýchlo rastieme, rýchlo sa učíme a veľmi nás to baví. U nás sú ľudia naozaj ľudia a nie iba čísla. A vás by to mohlo baviť s nami!